فرهنگ و هنر

کرونا برنامه های تلویزیون را هم تغییر داد ، پخش سریال های طنز

در پی تعطیلی مدارس بعضی نقاط کشور به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، تلویزیون جدول پخش خود را تغییر داد.

21 فروردین 1399

مشکل بیمه هنرمندان صنایع دستی پابرجاست

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دست و گردشگری گفت: به وسیله رایزنی با تأمین اجتماعی مشکل بیمه هنرمندان صنایع دستی را پیگیری می کنم.

18 فروردین 1399

350 میلیون دلار در 90 روز ، بلومبرگ انتخابات آمریکا را می خرد یا می برد؟

میلیاردر سرشناس آمریکایی در شش هفته ابتدایی 2020 بیش از 1.6 میلیارد آگهی انتخاباتی برای کاربران فیس بوک منتشر نموده که حدود 70 درصد از 2.4 میلیارد آگهی تبلیغاتی مربوط به انتخابات ریاست جمهوری است.

17 فروردین 1399

چگونـه کـم هزینـه تر سفـر کنیـم؟

خبرنگاران : تعطیلات خانواده ها مزه سفر می دهد،... اما مسافرت پول می خواهد و نمی توان منکر مخارج سفر شد، خصوصا اگر در زمان تعطیلات قصد سفر داشته باشیم که متاسفانه همه چیز گران تر می شود ...

13 فروردین 1399

ادامه نمایش فیلم ها در پردیس زندگی ، حادثه مختصر بود

روابط عمومی پردیس سینمایی زندگی تاکید کرد که مسئله ای در نمایش فیلم های فجر در این پردیس سینمایی وجود ندارد و نمایش فیلم ها ادامه دارد.

2 فروردین 1399

اکران اولین امضا برای رعنا از چهارشنبه

قرارداد اکران فیلم سینمایی اولین امضا برای رعنا در گروه فرهنگ به ثبت رسیده و این فیلم از روز چهارشنبه روی پرده می رود.

6 اسفند 1398

عکس سال، نوتردام در آتش

دود وآتش از کلیسای نوتردام پاریس در میانه کوشش آتش نشانان برای مهار شعله ها بلند شده است.

1 اسفند 1398

تاریخ چای ایران در موزه چای لاهیجان

موزه تاریخ چای ایران و آرامگاه کاشف السلطنه بنیان گذار صنعت چای ایران یکی از جاذبه های گردشگری لاهیجان است که همه روزه پذیرای بسیاری از گردشگران است. این موزه، تنها موزه تخصصی چای در کشور است که صنعت چای ایران را از ابتدای ورود به کشور تا شرایط فعلی اش...

28 بهمن 1398

تور آشناسازی بندرعباس برای اینفلوئنسرها و برگزار گشت

معاون گردشگری هرمزگان گفت: در راستای شناساندن و معرفی استان و جذب 10 میلیون گردشگر، این اداره کل با همکاری فعالان گردشگری اقدام به برگزاری تور آشناسازی برای 30 نفر از اینفلوئنسرهای فضای مجازی، بلاگرها، تورگردانان و راهنمایان گردشگری سراسر کشور...

19 بهمن 1398

مرگبارترین پدیده های طبیعی که نامشان را کمتر شنیده اید

روزنامه خراسان - یاسمن مشرف: سیاره ما دارای مجموعه ای از پدیده های وحشتناک طبیعی است که هرکدام شان به تنهایی می توانند زندگی جمعیت زیادی از انسان ها را نابود نموده یا به خطر بیندازند. پدیده هایی مثل توفان و فوران آتشفشان دم دستی ترین آن هاست، با این حال...

18 بهمن 1398

فال روزانه 18، 09، 1398

فال روزانه دوشنبه 18 آذر 1398چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان استسالروز تولدتان را تبریک می گوییم، در طول مدتی که عمر کرده اید از چیزی در زندگی تان ناراحت هستید و تاکنون نتوانسته اید آن را تغییر دهید. در همین ابتدای سال تولدتان این نوید را به شما می...

4 بهمن 1398

فیلم، از آغاز تا پایانِ آشوب ناکامِ 25 آبان در تبریز

به تازگی فیلمی منتشر شده است که فرایند اجرای آشوب ها توسط افراد خاص را از دریچه دوربین های شهری و پهباد نشان می دهد.

29 دی 1398

هویت خفته به همدان بازمی شود؟

همدان با داشتن پیشینه تاریخی چند هزار ساله و در صندلی یکی از کهن ترین شهرهای ایران دارای بافت های تاریخی فراوانی بوده که متأسفانه حجم زیادی از آن در طول قرن ها از بین رفته یا دست خوش آسیب شده اما هنوز هم می توان ردپای تاریخ را دید.

26 دی 1398

بزرگ ترین و زیباترین فستیوال های سال 2011

در شب سال نوی میلادی مردم در سرتاسر جهان غرق در شادی و سرور شدند و آغاز سال 2011 را جشن گرفتند. بیش تر شهرهای مهم جهان با برپایی آتش بازی و فستیوال های بزرگ این مراسم را برگزار کردند اما در این بین بعضی شهر ها مثل سیدنی استرالیا بهتر عمل کردند و جشن زیباتری...

20 دی 1398

سلامتی گوش به یاری فناوری

با هوشمندترین و ایمن تریـن اوتوسکوپ جهـان BeBird A2، گوشتان را ضدعفونی نموده و به صورت آنلاین عکس و فیلم های باکیفیتی را از درون گوش خود و فرزندانتان گرفته و به پزشک معالج ارسال کنید.

13 دی 1398

بازدید مدیران پایگاه های میراث جهانی از محوطه چغازنبیل و هفت تپه

مدیرکل امور پایگاههای میراث جهانی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به همراه مدرسان و کارشناسان یونسکو و نیز جمعی از مدیران پایگاه های میراث جهانی، از محوطه چغازنبیل و هفتتپه بازدید کردند.

11 دی 1398

اسراری رنگارنگ از عکاسی سیاه و سفید نمی دانید!

عکس سیاه و سفید در ابتدای ظهور عکاسی، تنها انتخاب عکاسان بود و این عکاسی به علت انتقال یک حس نوستالوژیک همیشه مورد تحسین و علاقه مردم است.

5 دی 1398

کتاب هایی که به جنگ نژادپرستی رفته اند

روزنامه فرهیختگان - عاطفه جعفری: اشاره رهبر معظم انقلاب در یکی از سخنرانی ها کافی بود تا کتاب ریشه ها به جمع رمان های خارجی پرفروش بیاید. کتاب ریشه ها، سرگذشت اجداد مولف آن (نیای هفتم الکس هیلی) است که از شخصی به نام کوتا کینته شروع می گردد.

3 دی 1398

بیشترین بازدید تیزر تلویزیونی برای ترمیناتور

تخمین زده می شود که تبلیغ های فیلم ترمیناتور بیش از 396 میلیون بار دیده شده باشند که به این ترتیب امتیاز توجه این فیلم 93.35 می شود.

29 آذر 1398

بقایای یک نهنگ، مرد ماهیگیر را پولدار کرد

ماهیگیر تایلندی با پیدا کردن یک تکه عنبر نهنگ به ارزش 320 هزار دلار پولدار شد.

27 آذر 1398
تعداد: (69)