سریال و پخش خانگی

انتشار آپدیت EMUI 10 برای Huawei Y9s و Huawei Y9 Prime 2019

به روزرسانی EMUI 10 توسط هوآوی برای کاربران گوشی های Huawei Y9s و Huawei Y9 Prime 2019 در حال انتشار است.

8 اردیبهشت 1399

کرونا به جان هالیوود افتاد

گروه های تحقیق استودیوهای هالیوودی، تبعات شیوع کرونا را در زمینه صنعت فیلم بررسی می کنند تا بتوانند جایگزین هایی برای ضررهای پیش رو و نیز خطراتی که کارمندان را تهدید می کند، بیابند.

29 فروردین 1399

کرونا برنامه های تلویزیون را هم تغییر داد ، پخش سریال های طنز

در پی تعطیلی مدارس بعضی نقاط کشور به دلیل جلوگیری از شیوع بیماری کرونا، تلویزیون جدول پخش خود را تغییر داد.

21 فروردین 1399

کتاب هایی که به جنگ نژادپرستی رفته اند

روزنامه فرهیختگان - عاطفه جعفری: اشاره رهبر معظم انقلاب در یکی از سخنرانی ها کافی بود تا کتاب ریشه ها به جمع رمان های خارجی پرفروش بیاید. کتاب ریشه ها، سرگذشت اجداد مولف آن (نیای هفتم الکس هیلی) است که از شخصی به نام کوتا کینته شروع می گردد.

3 دی 1398

بیشترین بازدید تیزر تلویزیونی برای ترمیناتور

تخمین زده می شود که تبلیغ های فیلم ترمیناتور بیش از 396 میلیون بار دیده شده باشند که به این ترتیب امتیاز توجه این فیلم 93.35 می شود.

29 آذر 1398

گفت وگو با گلاره عباسی، مؤسس سینمای نابینایان در ایران

روزنامه همشهری - نیلوفر ذوالفقاری: به مناسبت روز عصای سفید سراغ گلاره عباسی رفته ایم که سینمای ویژه نابینایان را راه اندازی نموده است.

14 آذر 1398

کیانوش عیاری: همه فیلم هایم را به فلاکت رساندند

کیانوش عیاری که مشغول ساخت سریال 87 متر برای تلویزیون است، درباره دلایل ورودش به دنیای سریال سازی می گوید برای خلاص شدن از شر نزول خوارها سریال روزگار قریب را برای تلویزیون کار کرد. او تاکید می نماید همه فیلم های او را دچار فلاکت کردند.

12 آبان 1398

فامیلی های عجیب، تغییر نموده و متفاوت چهره های ایرانی

روزنامه هفت صبح - احمد رنجبر: اجباری شدن نام خانوادگی برای افراد در ایران (1313 ش)؛ این عنوانی است که در تقویم های غیررسمی می بینیم. این اتفاق دستمایه تدوین پرونده امروز شده که خمیرمایه اش را از سینما می گیرد.

19 مهر 1398

المیرا دهقانی و پاشا رستمی، یاسمن و حامدِ لحظه گرگ و میش

روزنامه جام جم: زبان و ادبیات ایران باستان از قدیم تا به حال، عشاق مختلفی را به ما معرفی نموده و توضیح عشق شان را با آب و تاب و سوزی چندباره برایمان روایت نموده است. فرهنگ ما فرهنگ شعر است و دوستی و حب و بر این اساس عشاق تاریخ کشورمان، چون رستم و تهمینه،...

20 مرداد 1398