صدور مجوز انتقال بار های ترافیکی در اسدآباد در دستور کار است

به گزارش مجله عینک آفتابی، مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور گفت: صدور مجوز انتقال بار های ترافیکی در شهرستان اسدآباد در دستور کار است که به زودی اجرایی می شود.

صدور مجوز انتقال بار های ترافیکی در اسدآباد در دستور کار است

به گزارش خبرنگار از ، غلامحسین دغاغله، مدیرکل دفتر حمل و نقل کالای سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور در سفر به استان همدان و در نشستی با مدیران شرکت های حمل و نقل کالا به بررسی مسائل حمل و نقل کالای شهرستان اسدآباد پرداخت و گفت: در راستای تسهیل امور حمل و نقل کالا در شهرستان ترتیبی اتخاذ خواهد شد تا صدور مجوز انتقال بار های ترافیکی در شهرستان انجام شود.

وی افزود: به منظور ایمنی و عدم اخلال در تردد وسایل نقلیه و حفاظت از راه و ابنیه فنی باید طول، عرض، ارتفاع و وزن وسایل نقلیه ای که قصد ورود به جریان ترافیکی جاده های کشور را دارند، منطبق با مقادیری که در مقررات حمل ونقل بار در راهها، تعیین شده است باشد.

دغاغله ادامه داد: همچنین نوبت دهی مکانیزه برای بار های کنستانتره و فولاد اسدآباد نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

معاون حمل و نقل کالا در ادامه این نشست بر برقراری گشت های مشترک راهداری و صنوف حمل و نقل در راستای نظارت بر حمل و نقل عمومی تأکید کرد.

این مسئول در ادامه وعده پیگیری برای تخصیص و افزایش تعداد لاستیک سایز 12.24 برای استان همدان به ویژه شهرستان اسداباد را به مسئولان صنوف حمل و نقل کالا داد.

د

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "صدور مجوز انتقال بار های ترافیکی در اسدآباد در دستور کار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صدور مجوز انتقال بار های ترافیکی در اسدآباد در دستور کار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید