بهترین هواپیمای تهران مشهد، تجربه سفری به یادماندنی به پایتخت مذهبی ایران

به گزارش مجله عینک آفتابی، مشهد پایتخت مذهبی ایران است و سالانه مسافران زیادی به سمت این شهر سفر می نمایند؛ اما بهترین هواپیمای تهران مشهد کدام است؟ با توجه به این که مشهد شهر پر رفت و آمدی است، خطوط هوایی آن همیشه شلوغ بوده و لازمه تا برای خرید بلیط هواپیما مشهد کمی هوشمندانه تر عمل کنید تا بتوانید اقدام به رزرو یکی از بهترین هواپیماهای تهران مشهد بنمایید. به این منظور ما در این مطلب از مجله گردشگری خبرنگاران اقدام به معرفی بهترین هواپیمای تهران مشهد کرده ایم تا بتوانید راحتر و هوشمندانه تر اقدام به رزرو بلیط هواپیما مشهد بنمایید.

بهترین هواپیمای تهران مشهد، تجربه سفری به یادماندنی به پایتخت مذهبی ایران

انتخاب بهترین پروازهای تهران مشهد برای یک سفر هوایی با خیال راحت

برای سفر به مشهد دو وسیله حمل نقل و نقل ریلی و هوایی جز پرطرفدارترین ها محسوب می شوند؛ افرادی هستند که خرید بلیط قطار را ترجیح می دهند و بعضی هم هستند که زمان کمتری دارند و می خواهند سریع تر به مقصد برسند از همین رو اقدام به خرید بلیط هواپیما مشهد می نمایند. با توجه به این که هواپیما سریع ترین وسیله نقلیه برای سفرهای هوایی به هر مقصدی است، گاها عده ای هستند که به دلیل ترس یا شناخت ناکافی از خرید بلیط هواپیما منصرف می شوند و راه های سختری را برای برسیدن به این شهر زیارتی ایران انتخاب می نمایند، این موضوع در صورتی است که اگر کمی با شرکت های هواپیمایی و بهترین هواپیماهای تهران مشهد آشنا باشند قطعا از این ترس رها می شوند.

آشنایی با شرکت های هواپیمایی راستا تهران مشهد

در حال حاضر نزدیک به 12 شرکت هواپیمایی در راستا تهران مشهد فعال هستند و امکان رزرو بلیط هواپیما به نظر آسان می آید، اما هدف ما انتخاب بهترین هواپیمای تهران مشهد است.

بوئینگ 777 یکی از بهترین پروازهای تهران مشهد!

یکی از پر استفاده ترین هواپیماها که در تمام جهان هم شهرت خاصی را دارد، هواپیماهای بوئینگ است. در ایران هم این پرنده آهنین جز یکی از مهمترین هواپیماهای به شمار می رود و با آن مسافران زیادی به صورت هوایی جابه جا می شوند؛ با توجه به این که راستا تهران مشهد جز یکی از پر رفت و آمدترین راستاهای هوایی کشور است، بوئینگ 777 جز محبوب ترین هواپیماهایی است که در لیست پروازهای این راستا تهران مشهد و برعکس حضور پررنگی دارد. از همین رو می توان بوئینگ 777 را جز یکی از بهترین پروازهای تهران مشهد به شمار آورد و برای سفر آن را انتخاب کرد.

ایرباس A320 از دیگر پروازهای تهران مشهد که محبوبیت خاصی دارد!

از بین تمامی شرکت های هواپیمایی که در بالا نام آن ها را بردیم، یکی دیگر از بهترین پروازهای تهران مشهد (ایرباس A320) است. این غول پیکر هوایی جز پیروز ترین هواپیماهای کوتاه برد جهان محسوب می گردد و شاید برایتان جالب باشد بدانید که به محض اینکه پای در صنعت هوایی وارد شد توانست رتبه دوم فروش را در بین هواپیماهای جهان را برای خود کسب کند. کیفیت هواپیماهای ایرباس A320 بسیار بالا بوده و کیفیت بسیار بالایی در خدمات پروازی را در اختیار شما می گذارد.

هواپیماهای ماهان گزینه ای عالی برای پروازهای داخلی

یکی از مجهزترین هواپیماهای کشور در حال حاضر برای پروازهای داخلی شرکت هواپیمایی ماهان است. این شرکت عالی ترین خدمات را به مسافران ارائه می دهد و در لیست بهترین هواپیماهای تهران مشهد قرار گرفته است.

یکی از شرکت های هواپیمایی که هم خدمات بسیار مناسبی را در اختیار مسافران قرار می دهد و هم با رضایت گسترده مردمی روبرو بوده است، شرکت هواپیمایی ماهان است. ماهان مجهزترین هواپیماهای کشور ارد ناوگان خود دارد و در مهمترین راستاهای پروازی نیز درحال ارائه خدمات است و راستا تهران مشهد هم یکی از همین راستاهای مهم پروازی است. قبل از هر چیز بگوییم که ماهان تنها راستا تهران مشهد و برعکس را پوشش نمی دهد بلکه دامنه خدمات بسیار گسترده تری را نیز شامل می گردد. از جمله خدمات برجسته ای که در شرکت هواپیمایی ماهان می توانید شاهد باشید نیز عبار از سیستم های صوتی با کیفیت در پرواز، جایگاه های راحت و مناسب برای سفر، کیفیت مناسب پذیرایی و غذای ارائه شده در پرواز و همچنین پرسنل آموزش دیده و حرفه ای نیز می باشد.

قدیمی ترین و بهترین شرکت هوایی کشور، ایران ایر یا هما

از دیگر شرکت های هواپیمایی که جز بهترین ها در راستا تهران مشهد است، ایرلاین ایران ایر یا هما است. این شرکت هوایی از قدیمی ترین شرکت های هوایی کشور است و در سال های زیادی است که توانسته جز سطح بالاترین شرکت های هوایی قرار داشته باشد. شرکت هواپیمایی هما برای راستا تهران مشهد و برعکس بهترین خدمات هوایی را ارائه می دهد که از جمله آنها سرویس های غذا و پذیرایی با کیفیت توسط کترینگ اختصاصی، تنوع و کیفیت بسیار بالا در تمامی سرویس های خدماتی، سرو غذا در ظروف چینی، کیف هدیه سفر، جایگاه های راحت و مناسب و همچنین پرسنل خدماتی حرفه ای و آموزش دیده را نیز شامل می گردد.

قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد

در قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد عوامل متعددی موثر هستند که از جمله آن ها ایرلاین انتخابی، تاریخ حرکت، ساعت حرکت و ورود، مدت پرواز، کلاس پروازی، قوانین حمل بار، فرودگاه، نوع هواپیما، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی، اخذ ویزا و خدمات تشریفات فرودگاهی است.

به طور مثال در فصل تابستان جمعیت زیادی راهی شهر مشهد می شوند، به طبع اگر خواستار خرید بلیط ارزان مشهد هستید، پیشنهاد می کنیم که این فصل را فاکتور بگیرد و سفرتان را به اواخر فصل پاییز و ماه های فصل زمستان موکول کنید.

یا مثال دیگری که برای قیمت بلیط هواپیما تهران به مشهد اعلام کرد، ایاد مذهبی خاص نظیر ولادت و وفات امام رضا (ع) است که پیدا کردن بلیط مشهد کار بسیار سختی است چه برسد به اینکه شما بخواهید اقدام به رزرو بلیط ارزان مشهد بنمایید.

خرید بلیط لحظه آخری مشهد، برای یک سفر مالی

بلیط های هواپیما در 2 نوع سیستمی و چارتری به صادر می شوند؛ بلیط های سیستمی شرایط عادی برای خرید دارند، اما بلیط چارتری کمی متفاوت هستند. پرواز چارتر به پروازی گفته می گردد که در آن جایگاه های یک هواپیما به طول کامل توسط آژانس مربوطه خریداری می گردد و آژانس خودش مسئول قیمت گذاری بر روی این جایگاه ها می گردد. به طول معمول آژانس ها هزینه کمتری را به نسبت دیگر مواقع برای خرید بلیط هواپیما مشهد ارائه می دهند. گفتنی است که بگوییم این نوع پروازها، بیشتر در راستاهای پر رفت و آمدی مثل تهران به مشهد ارائه می گردد.

توجه داشته باشید که امکان لغو بلیط چارتری وجود ندارد و همچنین قیمت بلیط بزرگسالان و بچه ها و نوزادان در آن یکسان است اما در مقایسه با بلیط سیستمی دارای نرخ قیمتی ارزان تری است. این نوع بلیط بسیار در بین مسافران محبوب است پس اگر می خواهید بلیط چارتر مشهد را رزرو کنید باید حسابی خودتان را در جریان زمان ارائه پرواز چارتر تهران مشهد قرار دهید.

بهترین زمان سفر به مشهد

یکی از مهمترین عواملی که در خرید بلیط بلیط هواپیما مشهد بسیار تاثیر گذار است، زمان سفرتان به این شهر است. از همین رو ضروری است تا چند نکته را قبل از رزرو بلیط هواپیما مشهد بدانید؛

اگر می خواهید در بهترین شرایط آب و هوایی به مشهد سفر کنید، فصل بهار در بازه زمانی 13 فروردین تا 15 خرداد می تواند بهترن زمانی باشد که شما برای خرید بلیط هواپیما مشهد باید اقدام نمایید، اما خوب به طبع این زمان هزینه بیشتری به نسبت فصل زمستان که شرایط هوایی کمی نامساعد است برای شما شامل می گردد.

موردی دیگر که باید حتما به آن توجه کنید، اعیادها و مناسب هایی است که در پایتخت مذهبی ایران برگزار می گردد. به طور معمول در این زمان ها به دلیل ازدحام مسافران برای خرید بلیط هواپیما مشهد ممکن است با کمبود جا روبرو شوید که برای این منظور ما پیشنهاد می کنیم حتما یک الی دو هفته قبلتر اقدام به خرید بلیط هواپیما تهران مشهد بنمایید.

حال با تمامی شرکت های هواپیمایی در راستا تهران مشهد آشنا شدید، تصمیم با خودتان است که کدام یک از ایرلاین ها را برای خرید بلیط هواپیمای تهران مشهد انتخاب کنید. حتما به زمان خرید بلیط توجه کافی را داشته باشید و در صورتی که سفرتان به ایاد و مناسب های مذهبی همزمان می گردد از قبل نسبت به رزرو بلیط هواپیما مشهد اقدام نمایید. گفتنی است که بگوییم اگر فاکتور زمان برای چندان مهم نیست و وقت کافی برای سفر دارید می توانید بلیط قطار مشهد را بخرید و سفر به یاد ماندنی را برای خودتان رقم بزنید. در صورتی که برای اقامت در شهر زیارتی مشهد دنبال هتل های نزدیک به حرم امام رضا می گشت، پیشنهاد می کنیم مطلبی که در این خصوص توسط تیم تحریریه مجله عینک آفتابی نوشته شده را نگاهی بندازید.

در صورتی که تجربه سفر هوایی یا ریلی با شرکت های مخصوص خودشان را داشته اید، مختصری درباره خدماتی که آن مجموعه مورد نظر به شما در راستا تهران مشهد ارائه داده است را برای ما بنویسید؛ پیشاپیش از حس تعامل شما سپاسگذاریم.

منبع: الی گشت

به "بهترین هواپیمای تهران مشهد، تجربه سفری به یادماندنی به پایتخت مذهبی ایران" امتیاز دهید

1 کاربر به "بهترین هواپیمای تهران مشهد، تجربه سفری به یادماندنی به پایتخت مذهبی ایران" امتیاز داده است | 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهترین هواپیمای تهران مشهد، تجربه سفری به یادماندنی به پایتخت مذهبی ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید