تحریم ایران به زیان ترافیک هوایی منطقه خاورمیانه است

به گزارش مجله عینک آفتابی، رییس بخش CNS دفتر منطقه ای قاهره در بازدید از بخش های مختلف مرکز کنترل فضای کشور گفت: تحریم ایران به زیان حمل و نقل هوایی و پروازهای عبوری خاورمیانه است.

تحریم ایران به زیان ترافیک هوایی منطقه خاورمیانه است

ایرنا: مونا النداف، رییس بخش CNS دفتر منطقه ای قاهره ایکائو (سازمان بین المللی هوانوردی) در حاشیه بازدید از فعالیت بخش های مختلف مرکز کنترل فضای کشور از جمله IFPS (سامانه تجمیع طرح پروازی)، مرکز کنترل و بخش تجهیزات ارتباطی، راداری و اتوماسیون در گفت و گو با خبرنگار ایرنا عنوان نمود: ایران یکی از مهمترین کشورهای منطقه در حوزه هوانوردی است که بار ترافیک هوایی بالایی دارد.

وی گفت:در بازدید از بخش های مختلف معاونت هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران تحت تاثیر کوشش های خوب و اقدامات مفید اجرا شده قرار گرفتم و وضعیت موجود راضی کننده است.

رییس بخش CNS دفتر منطقه ای قاهره اضافه کرد: ما در منطقه خاورمیانه با مشکلاتی در حوزه ترافیک هوایی روبرو هستیم و باید برای تامین زیرساخت های مدرن CNS در ایران و کشورهای دیگر منطقه از جمله سوریه و یمن اقدام گردد.

وی با تاکید بر کوشش برای جلب حمایت مجامع بین المللی از صنعت هوانوردی ایران اظهار داشت: تحریم و بروز مشکل برای صنعت هوایی ایران تاثیر نامطلوبی بر ترافیک هوایی منطقه وارد می نماید.

منبع: توریسم آنلاین

به "تحریم ایران به زیان ترافیک هوایی منطقه خاورمیانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تحریم ایران به زیان ترافیک هوایی منطقه خاورمیانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید