بیش از 30 قلم کالا در ایران ارزان تر از تمام کشورهای خاورمیانه است

به گزارش مجله عینک آفتابی، استاندار خراسان رضوی گفت: قیمت بیش از 30 قلم از کالا ها در ایران نسبت به همه کشور های خاورمیانه ارزان تر است.

بیش از 30 قلم کالا در ایران ارزان تر از تمام کشورهای خاورمیانه است

به گزارش خبرنگار از ، علی رضا رزم حسینی استاندار خراسان رضوی در مراسم زنگ مهر عاطفه ها که در دبیرستان دخترانه شهدای نیروی انتظامی، با بیان اینکه خدمات انقلاب باید منصفانه اعلام شود، گفت: قبل از انقلاب جامعه تحت پوشش آموزش و پرورش 30 درصد بود و در حال حاضر به بیش از 90 درصد رسیده است.

او ادامه داد: نرخ با سوادی قبل از انقلاب پایین تر از 40 درصد بود در حالی که امروز سوادآموزی در کشور بیش از 90 درصد شده است؛ این ها همه خدمات انقلاب محسوب می شود.

استاندار خراسان رضوی گفت: قیمت بیش از 30 قلم از کالا هایی که امروز مردم ایران استفاده می کنند نسبت به همه کشور های خاورمیانه ارزان تر است.

رزم حسینی اضافه نمود: امروز دشمنان دست به دست هم داده اند تا ناامیدی را در کشور ترویج کرده و استقامت و مقاومت مردم را خدشه دار کنند، اما اگر بخواهیم مستقل باشیم باید هزینه بدهیم.

او در بخش دیگری از سخنان خود خطاب به دانش آموزان هنرستان دخترانه شهدای نیروی انتظامی، شرح داد: این مهم نیست که شما در یک منطقه محروم تحصیل می کنید چرا که محرومیت در برخی از مواقع فرصت محسوب شده و باعث می شود انسان رشد پیدا کند؛ اساسا اکثر افرادی که دنیا را تکان داده اند از طبقه فرودست جامعه بوده اند.

استاندار خراسان رضوی گفت: اگر بخواهیم خودمان اشتغال ایجاد کرده و پیشرفت کنیم باید مهارت بیاموزیم؛ مهارت آموزی در آموزش و پرورش یک شاخصه مهم برای پیشرفت دانش آموزان است.

/ف.س

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "بیش از 30 قلم کالا در ایران ارزان تر از تمام کشورهای خاورمیانه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیش از 30 قلم کالا در ایران ارزان تر از تمام کشورهای خاورمیانه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید