گوشی گلکسی A70 سامسونگ به روزرسانی شد ، از پچ امنیتی تا سیستم ضد لرزش

به گزارش مجله عینک آفتابی، گوشی گلکسی A70 سامسونگ به روزرسانی شد. این به روزرسانی شامل تغییراتی است که تا پیش از این فقط در مدلهای بالاتر این نوع گوشی دیده می شد.

گوشی گلکسی A70 سامسونگ به روزرسانی شد ، از پچ امنیتی تا سیستم ضد لرزش

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، گوشی گلکسی A70 سامسونگ از حالت ضد لرزش برخوردار شده است. حالتی که باعث می شود کاربران این گوشی نهایت لذت را از عکاسی و فیلمبرداری با این گوشی ببرند.

سامسونگ کهکشان A70 دومین تلفن سری A است که ویژگی تثبیت ویدئویی را از آن خود می کند. این ویژگی با پرچمدارهای گلکسی S10 معرفی شد و سپس وارد گوشی گلکسی A80 شد.

البته اگر گوشی مذکور را در اختیار داشته باشید، بهتر است پیش از به روزرسانی به یاد داشته باشید که Super Steady میدان دید دوربین را کمی کاهش می دهد اما فیلمهای با کیفیتی خلق می کند. این به روز رسانی در حال حاضر در هلند و بلژیک در دسترس است. نرم افزار نسخه A705FNXXU2ASF5 نیز کمی کمتر از 500 مگابایت حجم دارد.

تغییرات قابل توجه در این نسخه شامل بهبود عملکرد صفحه نمایش لمسی و بهبود پایداری دوربین می شود. به این نکته نیز توجه کنید که شما نمی توانید پس از نصب این به روز رسانی به یک نسخه نرم افزاری قدیمی تر بروید چرا که زیرساخت های امنیتی نسخه ها با یکدیگر متفاوت است.

منبع: انتخاب

به "گوشی گلکسی A70 سامسونگ به روزرسانی شد ، از پچ امنیتی تا سیستم ضد لرزش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گوشی گلکسی A70 سامسونگ به روزرسانی شد ، از پچ امنیتی تا سیستم ضد لرزش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید