علیپور در خط حمله تنهاست، رادوشویچ فوق العاده بود

به گزارش مجله عینک آفتابی، پیشکسوت پرسپولیس می گوید این تیم روی نوار موفقیت واقع شده است و می تواند قهرمانی را دوباره جشن بگیرد.

علیپور در خط حمله تنهاست، رادوشویچ فوق العاده بود

به گزارش، مرتضی فنونی زاده، درباره بازی پرسپولیس مقابل سایپا که با رجحان دو گله سرخ پوشان به خاتمه رسید، گفت: در نیمه اول به جز گلی که وحید امیری وارد دروازه سایپا کرد، اتفاق خاص دیگری رخ نداد. من امیدوار بودم مثل بازی استقلال با پیکان، این بازی هم در آزادی برگزار گردد تا طرفداران بیشتری به استادیوم بیایند، ولی در کل چمن زمین مسابقه کیفیت مطلوبی داشت.

او ادامه داد: در کل بازی بدی نبود و خدا را شکر که پرسپولیس توانست سه امتیاز بازی را از آن خود کند و نکته قابل توجه علمکرد گلر پرسپولیس در این بازی بود. در تیم سایپا هم آقای صادقی دست به ریسک بزرگی زده و بازیکنان جوان را به خدمت گرفته است، اما به نظرم مقداری در این کار زیاده روی شده است و این بی تجربگی آن ها را به قعر جدول کشانده است.

وی درباره خط حمله پرسپولیس گفت: علی علیپور در نوک حمله همچنان تنهاست و مهدی ترابی هم احتمالا به دلیل خستگی امروز نتوانست آن طور که باید حاضر گردد و این موضوع در طول بازی به شدت مشهود بود. آقای کالدرون از دو هافبک دفاعی در ترکیب تیمش استفاده می نماید و با توجه به این که پرسپولیس در حملات کم تعداد ظاهر می گردد، به نظر من اگر احمد نوراللهی در لحظات بیشتری در حملات اضافه گردد و از طرف دیگر هم ترابی یا بشار اضافه شوند، تا حدودی این مشکل برطرف خواهد شد، ولی با این وجود هم پرسپولیس قدر موقعیت های به دست آمده را نمی داند و تعداد زیادی از آن ها از دست می فرایند.

فنونی زاده درباره ترکیب پرسپولیس در این بازی گفت: ترکیب پرسپولیس هم در بازی های اخیر و همچنین در این بازی به ثبات خوبی رسیده و طرفداران نیز از تصمیمات کالدرون راضی به نظر می رسند. امروز هم بجز بازگشت امید عالیشاه و حضور رادوشویچ تغییر دیگر را شاهد نبودیم. احمدزاده هم که در نیمه دوم به تیم ملحق شد و توانست با پاس گلی که داد وظیفه اش را به خوبی ایفا نماید.

او همچنین درباره بازی معوقه این تیم مقابل نساجی گفت: در بازی بعدی مقابل نساجی مازندران هم با توجه به این که در تهران برگزار می گردد، اگر جدیت در کار بچه ها وجود داشته باشد و بتوانند به پیروزی دست یابند، حتی با وجود دو مدعی دیگر می توانند به قهرمانی برسند.

وی درباره حضور رادوشوویچ به جای بیرانوند در دروازه پرسپولیس توضیح داد: درست است که رادوشوویچ در بازی هایی که تاکنون حضور داشته توانسته عملکرد خوبی را به نمایش بگذارد، ولی همچنان این علیرضا بیرانوند است که باید به عنوان گلر اول در ترکیب تیم حضور داشته باشد و او به اصطلاح چیز دیگری است. نمی گردد تاثیر علیرضا بیرانوند را در موفقیت های به دست آمده پرسپولیس نادیده گرفت. این را به جرات می توانم بگویم که سهم خط دفاعی پرسپولیس و علیرضا بیرانوند از موفقیت پرسپولیس 50 درصد است. آقای کالدرون، اما می تواند در بازی های سبک تر دروازه تیم را به دست رادو بسپارد تا بتواند توانایی هایش را نشان دهد.

او خاطر نشان کرد: اگر پرسپولیس قهرمان نگردد، باعث و بانی آن همان شکست هایی است که در ابتدای فصل متحمل شده اند. به همین علت باید با آغاز نیم فصل دوم سعی در جبران نتیجه آن بازی ها داشته باشند.

منبع:ایسنا

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "علیپور در خط حمله تنهاست، رادوشویچ فوق العاده بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علیپور در خط حمله تنهاست، رادوشویچ فوق العاده بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید