شهرداری رشت جعفرزاده ایمن آبادی را به حضور در قبرستان دعوت کرد!

به گزارش مجله عینک آفتابی، نماینده مردم رشت در مجلس از آمار وحشتناک و دفن اجساد روی هم در قبرستان ها خبر داده، که این اظهارات با واکنش شهرداری رشت روبه رو شد.

شهرداری رشت جعفرزاده ایمن آبادی را به حضور در قبرستان دعوت کرد!

به گزراش گروه دانشگاه مجله عینک آفتابی، به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی، نماینده مردم شهر رشت در مجلس شورای اسلامی از آمار وحشتناک و دفن اجساد روی هم در قبرستان ها خبر داده، که این اظهارات با واکنش شهرداری رشت روبه رو شده است.

به دنبال اظهار نظر غلامعلی جعفر زاده درباره آمار بسیار زیاد فوت شدگان و دفن روی هم اجساد فوت شدگان کرونایی در قبرستان که بازتابی گسترده در رسانه ها و ایجاد ترس و وحشت بین مردم گیلان داشته است، شهرداری این گفته ها را تکذیب کرد و خواهان حضور نماینده شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی در باغ رضوان شد تا همه مراحل کار کفن و دفن را از نزدیک مشاهده کند.

شهرداری رشت در اطلاعیه خود نوشته که اظهارات جعفر زاده با واقعیت مطابقت ندارد و سازمان آرامستان های شهرداری نیز با نهایت دقت و رعایت همه مسائل شرعی و موازین بهداشتی، مطابق پروتکل موجود نسبت به دفن اجساد قربانیان کرونا در باغ رضوان مبادرت می ورزد.

هر گونه اظهار غیر کارشناسانه در شرایط موجود نه تنها مسئله ای از مسائل متعدد این روز های مردم حل نمی کند، بلکه می تواند بر دامنه التهابات اجتماعی بیفزاید و در جامعه ترس و هراس بی مورد ایجاد کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "شهرداری رشت جعفرزاده ایمن آبادی را به حضور در قبرستان دعوت کرد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهرداری رشت جعفرزاده ایمن آبادی را به حضور در قبرستان دعوت کرد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید