زلزله 4.7 ریشتری دهلران را لرزاند ، هشدار به مردم؛ از تجمع خودداری کنید

به گزارش مجله عینک آفتابی، زمین لرزه ای با قدرت 4.7ریشتر در مقیاس امواج درونی صبح امروز حوالیدهلران در استان ایلام را لرزاند.

زلزله 4.7 ریشتری دهلران را لرزاند ، هشدار به مردم؛ از تجمع خودداری کنید

به گزارش مجله عینک آفتابی به نقل از ایسنا، شبکه های لرزه نگاری مرکز لرزه نگاری کشوری مؤسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران در ساعت 10:32:05ثانیه امروز آدینه 23 اسفندماه این زمین لرزه را ثبت کردند.

مختصات این زمین لرزه که در عمق 13 کیلومتری زمین اتفاق افتاده، 32.82 درجه عرض شاقتصادی و 47.34 درجه طول شرقی ثبت شده است.

این زمین لرزه در 15کیلومتری دهلران و 20 کیلومتری آبدانان و 125 کیلومتری سراب باغ در استان ایلام اتفاق افتاده است.

فرماندار دهلران: مردم با توجه به شیوع کرونا از تجمع خودداری نمایند

فرماندار دهلران از مردم این شهرستان خواست: در پی وقوع زلزله آرامش خود را حفظ نموده و با توجه به شیوع ویروس کرونا از هرگونه تجمع در بیرون از منازل خود خودداری نمایند.

مجید عسگری روز آدینه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به زلزله 4.7 ریشتری ساعتی پیش در این شهرستان افرود: تا به امروز هیچ گونه گزارشی مبنی بر خسارت جانی و اقتصادی به ستاد بحران شهرستان ارائه نشده است.

وی گفت: در حال حاضر تیم های امدادی برای ارایه خدمات به آسیب دیدگان احتاقتصادی در آماده باش هستند و تیم های ارزیاب نیز برای برآورد خسارت اعزام می شوند.

فرماندار دهلران با بیان اینکه در صورت هرگونه خسارت اطلاع رسانی خواهد شد از شهروندان خواست: آرامش خود را حفظ نمایند و بدون توجه به شایعات تنها از رسانه های معتبر و مسوولان مرتبط اخبار و شرایط زلزله را رصد نمایند.

زمین لرزه ای به بزرگی 4.7 درجه در مقیاس امواج درونی زمین(ریشتر) لحظاتی پیش شهرستان دهلران در استان ایلام لرزاند.

به گزارش موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران این زمین لرزه در ساعت 10 و 32 دقیقه و 5 ثانیه امروز آدینه 23 اسفندماه در عمق 13 کیلومتری زمین، دهلران را لرزاند.

منبع: همشهری آنلاین

به "زلزله 4.7 ریشتری دهلران را لرزاند ، هشدار به مردم؛ از تجمع خودداری کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زلزله 4.7 ریشتری دهلران را لرزاند ، هشدار به مردم؛ از تجمع خودداری کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید