رشد بازار سرمایه تا انتها تابستان

به گزارش مجله عینک آفتابی، کارشناس بازار سرمایه گفت: معاملات بورس در حال درون کانالی شدن است که این مسئله کمک می کند شاخص کل برای عبور از مقاومت بعدی آماده شود.

رشد بازار سرمایه تا انتها تابستان

به گزارش مجله عینک آفتابی امیرعلی امیرباقری، کارشناس بازار سرمایه، در گفت وگو با مجله عینک آفتابی، در پاسخ به این سوال که با توجه به عبور شاخص کل در کمتر از 100 روز از مقاومت دومیلیونی و بازگشت آن به کانال یک میلیون و 800 هزار واحدی، آیا شاخص امکان شکست مقاومت های بعدی تا خاتمه شهریور دارد یا خیر، اظهار کرد: با توجه به رویه صعودی که بازار طی کرد قاعدتا اگر بخواهیم برای رالی سوم حرکت کنیم قطع به یقین نیازمند یک برنامه ریزی قوی هستیم زیرا با کم کاری ها و مدیریت ضعیف نمی تواند کاری را پیش رفت.

او افزود: هم اکنون معاملات در حال درون کانالی شدن است که این مسئله کمک می کند شاخص کل بورس برای عبور از مقاومت بعدی آمده شود که این مسئله قطع به یقین با مدیریت درست امکان پذیر می شود و می توان امیدوار بود که بازار تا اواسط شهریور به رشد چشمگیر خود برسد.

کارشناس بازار سرمایه در خصوص عرضه صندوق های ای تی اف اول و دوم در بازار سرمایه گفت :در حال حاضر به دلیل ناهمگونی حرف های مسئولان و خبرهای ضد و نقیض، شاخص با فرایند نزولی روبرو شده است و مجموع این مسائل یک فشار سنگینی بر بازار وارد کرده است که این فشارهای وارده به نفع سهام داران نیست و بخش خصوصی هرچه سریع تر باید به این بحث وارد شود و مدیریت بازار را در دست بگیرد.

او در خاتمه گفت: سهام داران نباید نگران شوند به علت این که شرایط موجود بازار سرمایه یک اصلاح موقتی است و ریزشی در بازار وجود ندارد،اما سهام داران باید حواسشان باشد که بی گدار به آب نزنند.

  • واکنش های مهم رئیس جمهور و دو عضو دولت به نوسانات بورس | سرنوشت بورس چه خواهد شد؟
منبع: همشهری آنلاین

به "رشد بازار سرمایه تا انتها تابستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رشد بازار سرمایه تا انتها تابستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید