پارا وزنه بردار ایران به مدال مسابقات قهرمانی دنیا رسید

به گزارش مجله عینک آفتابی، سیدحامد صلحی پور، نماینده تیم ملی کشورمان در هفتمین روز از مسابقات پارا وزنه برداری قهرمانی دنیا نورسلطان، با حریفان خود به رقابت پرداخت.

پارا وزنه بردار ایران به مدال مسابقات قهرمانی دنیا رسید

به گزارش ، به نقل از فدراسیون ورزش های جانبازان و معلولین؛ سیدحامد صلحی پور، پنجمین پاراوزنه بردار ایران، امروز پنج شنبه 27 تیر ماه، در دسته 97 کیلوگرم روی تخته رفت و با مهار وزنه 235 کیلوگرمی پیروز به کسب شد.

سیدحامد صلحی پور در حرکت نخست وزنه 225 کیلویی را بالای سر برد. سپس پیروز به مهار وزنه 230 کیلویی شد و در آخرین حرکت وزنه 235 کیلوگرمی را مهار کرد.

بدین ترتیب صلحی پور با مهار وزنه 235 کیلویی رکورد آسیا را که پیش از این در رقابت های 2018 جاکارتا به نام خود ثبت نموده بود، یک کیلوگرم ارتقا داد.

در این دسته وزنه برداران چین و کلمبیا در رده های ایستادند.

سیدیوسف یوسفی، امیر جعفری، نادر مرادی، روح اله رستمی، سیدحامد صلحی پور، سامان رضی علی اکبر قریب شی، منصور پورمیرزایی و سیامند رحمان، 9 ورزشکاری هستند که همراه حسین توکلی سرمربی، علی محمودی مربی و محمد تابع سرپرست تیم ملی، در این دوره از رقابت ها حضور دارند.

مسابقات پارا وزنه برداری قهرمانی دنیا از 21 تیر ماه با حضور 441 ورزشکار از 78 کشور به میزبانی قزاقستان در شهر نورسطان در حال برگزاری است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "پارا وزنه بردار ایران به مدال مسابقات قهرمانی دنیا رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پارا وزنه بردار ایران به مدال مسابقات قهرمانی دنیا رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید