مبارزه ما برای صعود به المپیک ادامه دارد، گفته بودم خوب نیستیم!

به گزارش مجله عینک آفتابی، ایگور کولاکوویچ بعد از شکست برابر تیم ملی روسیه گفت: هر چند 3 بر صفر شکست خوردیم، اما دیدار نزدیکی داشتیم. ما برابر قهرمان لیگ ملت ها بازی کردیم که تیم بسیار قدرتمندی است. در هر سه ست نمایش نزدیکی داشتیم.

مبارزه ما برای صعود به المپیک ادامه دارد، گفته بودم خوب نیستیم!

وی ادامه داد: در لحظات حساس بازی، روسیه در دفاع عملکرد خوبی داشت و از ما پیش افتاد. متاسفانه ما شانس صعود به المپیک را در این مرحله از دست دادیم اما مبارزه و کوشش ما ادامه دارد تا بتوانیم در مرحله بعدی انتخاب المپیک به هدف اصلی خود که صعود به المپیک است، دست پیدا کنیم. ما باید بازی روسیه را فراموش کنیم و اگر چه شانس زیادی داشتیم اما نمی توانیم به زمین بازگردیم و باید همه چیز را فراموش کنیم. روسیه از ما بهتر عمل کرد و توانست سهمیه المپیک را کسب کند.

کولاکوویچ در ادامه صحبت های خود افزود: قبل از آغاز مسابقات گفتم که تیم ما فرم خوب لیگ ملت ها را ندارد و دلیل این موضوع نیز مصدومیت و بیماری بعضی از بازیکنان است. تیم ما از نظر بدنی در این مسابقات آمادگی قبل را نداشت.

سرمربی تیم ملی والیبال ایران گفت: با همه این اوصاف ما تمام کوشش خود را کردیم تا برابر روسیه آماده باشیم و تمام سعی خود را برابر روسیه انجام دادیم و با همه مسائل، بازی نزدیکی به نمایش گذاشتیم و سعی کردیم عملکرد خوبی داشته باشیم.

کولاکوویچ در انتها گفت: ما برابر روسیه ای بازی کردیم که یکی از گران ترین و پیروز ترین تیم های جهان است و نیز طرفداران خود را در استادیوم می دید. بازی کردن در این فضا بسیار سخت بود اما ما کوشش خود را کردیم ولی روسیه از ما بهتر بود و برنده شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "مبارزه ما برای صعود به المپیک ادامه دارد، گفته بودم خوب نیستیم!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مبارزه ما برای صعود به المپیک ادامه دارد، گفته بودم خوب نیستیم!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید