شرکت سامسونگ یک گلکسی نوت ارزان تر تولید می کند

به گزارش مجله عینک آفتابی، خط تولید گلکسی نوت سامسونگ امسال با راه اندازی دو گوشی نوت 10 و نوت 10 پلاس بزرگتر شد ، اما این شرکت کره ای ممکن است در آینده عضو دیگری را به خانواده نوت اضافه کند که کمی ارزان تر یا به عبارتی مقرون به صرفه تر از نسخه فعلی است.

شرکت سامسونگ یک گلکسی نوت ارزان تر تولید می کند

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، افرادی که در SamMobileکار می کنند ، شماره مدل گوشی جدید سامسونگ را به بازار عرضه کرده اند که در صورت آشنایی با طرح نامگذاریهای این شرکت ، برخی از اطلاعات جالب توجه را به شما ارائه می دهد.

این شماره SM-N770F است Nدر اینجا به وضوح به این معنی است که این گوشی یک گلکسی نوت است ، اما پرچمداران نوت همه شماره مدل N9xx را دارند. در سال 2014 تنها یک گوشی N7xx دیگر به بازار عرضه شد و به Galaxy Note 3 Neo یا SM-N750 معروف شد.

بنابراین SM-N770 احتمالاً می تواند به عنوان جانشین برای انواع دستگاه باشد. این یک نکته جالب توجه بود و گوشی جدید می تواند یک گزینه مقرون به صرفه تر از گلکسی نوت 10 باشد. بدیهی است از آنجایی که قرار است این گوشی از سری نوت باشد، اگرچه برای کاهش قیمت برخی ویژگی هایش سطح پایین تر از همتایانش خواهد بود ولی احتمالا S-Pen را حفظ کند.

در حال حاضر ، تنها اطلاعات در مورد N770 این است که نسخه ای با 128 گیگابایت فضای داخلی دارد.

منبع: انتخاب

به "شرکت سامسونگ یک گلکسی نوت ارزان تر تولید می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرکت سامسونگ یک گلکسی نوت ارزان تر تولید می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید