سورپرایز یوونتوس؛ آندره پیرلو سرمربی جدید بیانکونری

به گزارش مجله عینک آفتابی، مدیران یوونتوس تصور می نمایند پیرلو می تواند کارنامه ای مانند زین الدین زیدان در رئال مادرید داشته باشد.

سورپرایز یوونتوس؛ آندره پیرلو سرمربی جدید بیانکونری

به گزارش مجله عینک آفتابی علیرغم مطرح شدن نام های فراوان، به نظر می رسد مدیران یوونتوس با پیرلو به مدت دو فصل به توافق دست یافته اند و این سرمربی جوان امشب به صورت رسمی به عنوان مسئول فنی جدید بیانکونری برگزیده شد. امروز ظهر بود که باشگاه یوونتوس خبر برکناری مائوریتسیو ساری را انتخاب کرد.

پیرلو تجربه مربیگری ندارد و فقط همین هفته بود که به عنوان سرمربی تیم زیر 23 سال یوونتوس معرفی گشت و قرار بود راهنمایی این تیم را در سری سی ایتالیا بر عهده داشته باشد.

این در حالیست که در ابتدا به نظر می رسید مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام و سیمونه اینزاگی، سرمربی پیروز و جوان لاتزیو از بالاتزین بخت برای جانشینی مائوریتسیو ساری برخوردار باشند، اما به نظر می رسد آندره آنیلی علاقمند به جوانگرایی بوده و می خواهد پیرلو را به عنوان سرمربی جدید انتخاب کند. به نظر می رسد مدیران یوونتوس تصور می نمایند پیرلو می تواند کارنامه ای مانند زین الدین زیدان در رئال مادرید داشته باشد و به همین دلیل میخواهد به ستاره سابق خط میانی تیم ملی ایتالیا و معمار قهرمانی های ابتدایی دهه گذشته خود در سری آ اعتماد نمایند.

منبع: همشهری آنلاین

به "سورپرایز یوونتوس؛ آندره پیرلو سرمربی جدید بیانکونری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سورپرایز یوونتوس؛ آندره پیرلو سرمربی جدید بیانکونری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید