سندرز: ترامپ به دنبال کاهش مشارکت در انتخابات است

به گزارش مجله عینک آفتابی، سناتور ایالت ورمونت آمریکا به اظهارات دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا علیه رای گیری پستی در انتخابات ریاست جمهوری آینده این کشور واکنش نشان داد.

سندرز: ترامپ به دنبال کاهش مشارکت در انتخابات است

برنی سندرز در مورد دلایل اظهارات ترامپ علیه رای گیری پستی، در صفحه توئیتر خود نوشت: اینکه ترامپ میخواهد در کار سرویس پست آمریکا کارشکنی کند، علت دارد. مردم در بحبوحه یک بیماری مسری به رأی گیری پستی احتیاج دارند.

وی اضافه کرد: اگر آنطور که ترامپ می خواهد، رأی گیری پستی با تأخیر روبرو گردد، افراد کمتری در انتخابات شرکت خواهند کرد. اگر مشارکت مردم کمتر گردد، ترامپ پیروز خواهد شد.

سندرز ادامه داد: از اداره پست حمایت کنید، از دموکراسی حمایت کنید.

این درحالی است که ترامپ پیشتر ادعا نموده بود که انتخابات آینده ممکن است به دلیل طرح رأی دهی پستی قربانی شیوه های فریبکارانه گردد.

وی پیشتر مدعی شده بود که به دلیل ماهیت رأی گیری به شیوه پستی، انتخابات 2020 آمریکا غیردقیق ترین و فریب آمیزترین انتخابات در تاریخ این کشور خواهد بود.

در همین حال، مارک میدوز (Mark Meadows) رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید امروز یکشنبه در مصاحبه ای اظهار داشت که انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در تاریخ مقرر یعنی سوم ماه نوامبر امسال میلادی برگزار خواهد شد.

رئیس ستاد کارکنان کاخ سفید در مصاحبه با شبکه تلویزیونی سی بی اِس در این خصوص گفت: ما قصد داریم انتخابات را روز سوم نوامبر برگزار کنیم و رئیس جمهور نیز پیروز می گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سندرز: ترامپ به دنبال کاهش مشارکت در انتخابات است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سندرز: ترامپ به دنبال کاهش مشارکت در انتخابات است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید