ذوب آهن تا نیم فصل به منصوریان فرصت داد

به گزارش مجله عینک آفتابی، با اعلام هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن اصفهان، علیرضا منصوریان به صورت مشروط تا نیم فصل به کارش ادامه خواهد داد.

ذوب آهن تا نیم فصل به منصوریان فرصت داد

به گزارش مجله عینک آفتابی و به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن اصفهان، در جلسه 5 ساعته اى که با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و علیرضا منصوریان سرمربى تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان برگزار گردید، علیرضا منصوریان به عنوان سرمربى تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به صورت مشروط ابقا شد و به کار خود در تیم فوتبال ذوب آهن ادامه مى دهد.

به همین دلیل احمد جمشیدى سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن به سایت باشگاه گفت: جلسه تعاملى و خوبى داشتیم که در آن در ارتباط با تمامى شرایط و مسائل تیم فوتبال باشگاه بحث و بررسى انجام گرفت و در سرانجام این جلسه و با توجه به گفت وگوهاى اجرا شده، علیرضا منصوریان سرمربى تیم فوتبال، به کار خود در تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با لحاظ شروط تعیین شده، ادامه خواهد داد.

وی اضافه کرد: باید در ابتدا از صبر و شکیبایى و دلسوزی هواداران اصیل و شریف باشگاه ذوب آهن که سرمایه های اصلى این باشگاه پرافتخار و قدیمى بوده و به نوعى یار دوازدهم باشگاه محسوب مى شوند، تقدیر و تشکر کنم. هواداران عزیز مطمئن باشند که هیئت مدیره و مدیرعامل باشگاه با نهایت دقت و موشکافى اوضاع موجود، به چنین جمع بندى و تصمیمى رسیده اند که بدون شک خیر و صلاح باشگاه در این تصمیم مستتر بوده و از این عزیزان تقاضا مى کنیم که با تمامى توان همچنان پشتیبان باشگاه و تیم محبوب خود باشند.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان گفت: ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان استانى که همواره از مجموعه عظیم ذوب آهن به عنوان یکی از قطب های فوتبال کشور و استان حمایت کرده اند، تقاضا می کنم که این همراهى و یارى را همچنان ادامه داده تا تیم فوتبال ذوب آهن در این برهه حساس و حیاتى، از اقتدار فوتبال اصفهان همچون دهه ها و سال هاى گذشته دفاع کند.

جمشیدى در ارتباط با تصمیمات اتخاذ شده در این جلسه گفت: مقرر شد که هیات مدیره و مدیریت باشگاه ذوب آهن به طور مشروط و با توجه به تعهدات علیرضا منصوریان و متعاقب آن کسب امتیازات موردنظر این هیئت مدیره، حداکثر تا سرانجام دور رفت لیگ برتر فوتبال کشور با ایشان ادامه کار داده و انتظار می رود که وى با درایت ویژه اى که در این مسئولیت دارند و توانایی های درخشان گذشته، خواسته هاى مدیریت باشگاه، هواداران و مردم شریف اصفهان را برآورده کرده تا همچنان در کنار خانواده بزرگ ذوب آهن باقى بمانند و چنانچه امتیازات مورد نظر هیئت مدیره باشگاه محقق نگشت، تصمیمات مقتضی اخذ و بلافاصله عملیاتى مى شود.

وی ادامه داد: همچنین مقرر شد که تغییراتى در تنى چند از بازیکنان تیم که باعت تقویت، انسجام و نشاط کلى تیم خواهد شد توسط کادر فنی صورت پذیرد و به علت کسب نتایج ضعیف، جرایمى قطعى و مشروط براى کادر فنى و بازیکنان تیم در نظر گرفته شد که در صورت جبران گذشته و کسب نتایج و امتیازات درخشان و قابل قبول برای مدیریت باشگاه، مجددا قابل بررسی خواهد بود.

سخنگوی باشگاه ذوب آهن اصفهان شرح داد: از طرفى با همفکری منصوریان و مدیریت باشگاه و موافقت صورت پذیرفته و به جهت تقویت کادر فنى تیم فوتبال، آقاى حسن استکى بازیکن و کاپیتان اسبق تیم فوتبال ذوب آهن که تجربیاتى چندین ساله در امر مربیگرى داشته و در دو مقطع مختلف نیز در تیم فوتبال بزرگسالان باشگاه به عنوان دستیار و مربى فعالیت کرده است، به کادر فنى تیم اضافه می شود.

جمشیدى در سرانجام این گفت وگو از مدیرعامل محترم کارخانه ذوب آهن و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره باشگاه که سه روز کارى پرفشار و سخت را در تبیین شرایط تیم فوتبال ذوب آهن پشت سر گذاشتند، تقدیر و تشکر کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ذوب آهن تا نیم فصل به منصوریان فرصت داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ذوب آهن تا نیم فصل به منصوریان فرصت داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید