تکذیب قرارداد سه میلیون دلاری ویلموتس ، واکنش به ادعای نماینده مجلس

به گزارش مجله عینک آفتابی، فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران با انتشار یک بیانیه به بعضی شایعه های مطرح شده در تلویزیون درباره مبلغ قرارداد سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال واکنش نشان داد.

تکذیب قرارداد سه میلیون دلاری ویلموتس ، واکنش به ادعای نماینده مجلس

به گزارش مجله عینک آفتابی به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، در این بیانیه آمده است:

1. رسالت رسانه ملی که متعلق به آحاد مردم است اطلاع رسانی موثق و صحیح به وسیله مراجع رسمی و مرتبط در حوزه های مختلف است و بر این اساس انتظار مردم در حوزه فوتبال یاری به رشد و توسعه فوتبال ملی در ابعاد مختلف خواهد بود.

2. اعلام رقم 3 میلیون دلاری به عنوان مبلغ قرارداد آقای مارک ویلموتس بدینوسیله تکذیب و به صورت کامل رد می شود.

3. فدراسیون فوتبال مبلغ و مزایای قرارداد آقای ویلموتس و کادر فنی خارجی وی و همچنین سایر هزینه های مرتبط با فعالیت ایشان را تا زمانی که در ایران حضور داشته اند پرداخت کرده است .

4. فدراسیون فوتبال تصریح می نماید در صورت فسخ قرارداد برخلاف بعضی اظهارات و شایعات هیچ گونه خسارتی متوجه این فدراسیون نخواهد بود.

5. فدراسیون فوتبال مفاد قرارداد را در اختیار مراجع ذیربط قرار داده و این فرایند در صورت درخواست نهادهای مرتبط دیگر هم صورت خواهد پذیرفت.

6. فدراسیون فوتبال با تاکید بر ضرورت اطلاع رسانی صحیح به وسیله منابع و مراجع مرتبط با این حوزه بدینوسیله از کلیه رسانه ها خصوصا صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران درخواست می نماید با عمل به وظیفه و رسالت حرفه ای و اخلاقی خود از انتشار هرگونه اطلاعات غیرواقعی از مراجع غیر مرتبط که موجب تشویش اذهان عمومی می شود خودداری کرده و در راستای مطلع سازی جامعه و انتقال اطلاعات درست تنها به انتشار اخبار مستند و موثق در این حوزه اقدام نمایند.

صبح امروز یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در تلویزیون حاضر و مدعی شد دو میلیون یورو دستمزد مارک ویلموتس، سرمربی بلژیکی تیم ملی فوتبال ایران از محل بودجه عمومی کشور از سوی دولت پرداخت شده است.

  • سرانجام کار مارک ویلموتس در فوتبال ایران
منبع: همشهری آنلاین

به "تکذیب قرارداد سه میلیون دلاری ویلموتس ، واکنش به ادعای نماینده مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیب قرارداد سه میلیون دلاری ویلموتس ، واکنش به ادعای نماینده مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید