توقف پرسپولیس برابر پیکان در نیمه اول

به گزارش مجله عینک آفتابی، روز نخست از هفته هفتم نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر از ساعت 18 امروز با برگزاری دیدار تیم های پرسپولیس و پیکان در استادیوم خالی از تماشاگر آزادی پیگیری شد که نیمه اول این بازی با تساوی یک به یک به انتها رسید. مهدی ترابی(19) برای پرسپولیس و سعید واسعی(36) برای پیکان گل زدند.

توقف پرسپولیس برابر پیکان در نیمه اول

سرخپوشان تهرانی که در این دیدار تماشاگرانشان را به علت محرومیت همراه خود نداشتند بازی را تهاجمی آغاز کردند و حملاتی را روی دروازه شاگردان فرکی پی ریزی کردند و در دقیقه 19 توسط مهدی ترابی به گل فزونی دست پیدا کردند.

در این دقیقه علی علیپور درون محوطه جریمه صاحب توپ شد و با پاسی عرصی مهدی ترابی را در موقعیت شوت قرار داد که ضربه نه چندان محکم این بازیکن پس از برخورد با بدن بازیکن پیکان وارد دروازه شد.

چند دقیقه بعد جونیور در موقعیت خوبی برای باز کردن دروازه پیکان نهاده شد اما تعلل این بازیکن در زدن ضربه باعث شد مدافعان حریف توپ را دور نمایند.

درحالی که پرسپولیس برای رسیدن به گل دوم کوشش می کرد، در دقیقه 36 پیکان صاحب یک ضربه ایستگاهی پشت محوطه جریمه سرخپوشان شد که سعید واسعی این ضربه را به زیبایی تبدیل به گل تساوی کرد.

دو دقیقه بعد واسعی از پشت محوطه جریمه شوتی را به سمت دروازه پرسپولیس شلیک کرد که بیرانوند این توپ را به کرنر فرستاد و این ضربه هم ثمری برای پیکانی ها نداشت. این انتها کار در نیمه اول نبود و پیکانی ها در دقیقه 40 به گل دوم رسید اما داور به نشانه آفساید این گل را نپذیرفت تا نیمه اول با تساوی به انتها برسد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توقف پرسپولیس برابر پیکان در نیمه اول" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف پرسپولیس برابر پیکان در نیمه اول"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید