تابش: رقم درخواستی اسدی دو برابر قرارداد بهترین بازیکن سپاهان بود

به گزارش مجله عینک آفتابی، مسعود تابش در تبادل نظر با خبرنگاران، درباره آخرین شرایط تیم فوتبال سپاهان پیش از آغاز لیگ برتر با بیان مطلب فوق گفت: خوشبختانه شرایطمان خوب است. اردوهای داخلی و خارجی تمام شده و کم کم آماده آغاز لیگ می شویم.

تابش: رقم درخواستی اسدی دو برابر قرارداد بهترین بازیکن سپاهان بود

ظاهرا لیگ فردا قرعه کشی می گردد

وی درباره صحبت های محمدرضا داورزنی معاون وزیر ورزش که گفته بود لیگ 23 مرداد آغاز می گردد، تاکید نمود: ظاهرا قرار است مسابقات لیگ فردا قرعه کشی گردد. آقای فتاحی مسئول کمیته مسابقات سازمان لیگ با مدیر تیم ما تلفنی صحبت و این موضوع را اعلام نموده است. هنوز چیزی به صورت رسمی درباره زمان قرعه کشی و یا آغاز لیگ ابلاغ نشده ولی ظاهرا لیگ 28 یا 29 مرداد استارت می خورد.

گیت گذاری نقش دنیا باقی مانده است

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره اینکه آیا استادیوم نقش دنیا برای آغاز لیگ باتوجه به استانداردهای فدراسیون آماده است؟ یادآور شد: خیلی از موارد آماده شده است و یکسری کارها مثل گذاشتن گیت ها باقی مانده است. فکر می کنم تا چند روز آینده این مسئله هم رفع گردد.

رقم درخواستی اسدی دو برابر قرارداد بهترین بازیکنمان بود

تابش در پاسخ به سئوالی مبنی بر انتقال رضا اسدی به تیم تراکتور باوجود مذاکره با سپاهان، توضیح داد: تمایل داشتیم این بازیکن را بگیریم ولی قادر نبودیم رقمی که درخواست نموده بود را بپردازیم. رقمی که اسدی می خواست دو برابر پولی بود که به بهترین بازیکنمان داده ایم و حتی ملی پوشانمان هم اینقدر پول نمی گیرند. اسدی یک بازیکن جوان است که حتی در سپاهان سابقه بازی دارد اما جدایی اش زمان بنده رخ نداده بود.

به صلاح نبود با این مبلغ اسدی را بگیریم

وی ادامه داد: اسدی مختار است هر رقمی که بخواهد پیشنهاد بدهد ولی به صلاح نبود که به پیشنهاد اقتصادی اش پاسخ مثبت بدهیم. وقتی بهترین بازیکن و ملی پوشانم هم نصف مبلغ درخواستی اسدی را نمی گیرند، مگر می توانم تیم را به هم بریزم؟

زیر میزی هم رد و بدل می گردد

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پاسخ به این سئوال که آیا تراکتور مبلغ مدنظر را به اسدی پرداخت نموده است؟ اظهار کرد: وقتی اسدی 10 ساعت بعد از مذاکره با من با شرایط بهتر با یک تیم دیگر قرارداد بسته است دیگر چه کار کنم؟ چند ماه پیش سازمان لیگ خاطرنشان کرد سقف قراردادها را فلان می کنیم ولی چیزی نمی بینیم و نظارتی هم نیست. نمی گردد هم کاری کرد. شاید ظاهر قراردادها مناسب باشد ولی زیر میزی هم رد و بدل گردد.

برخی باشگاه ها حتی اقتصادیات بازیکن را تقبل می نمایند

تابش تاکید نمود: ما باشگاهی نیستیم که به بازیکنان خودرو و خانه بدهیم. خوشبختانه اهل این کارها نیستیم. عین همان رقمی که در قرارداد آمده است را به بازیکن می دهیم؛ نه بیشتر. اما گاهی شاهد هستیم باوجود ممنوعیت برخی باشگاه ها حتی اقتصادیات بازیکنانشان را هم متقبل می شوند. برخی از طرفداران هم چشم بسته انتقاد می نمایند که چرا فلان بازیکن را نگرفتید. باید تمام این شرایط را مدنظر قرار داد.

در پست اسدی بازیکن داریم

وی در ادامه درباره اینکه آیا ممکن است بازیکن دیگری به جای اسدی به سپاهان اضافه گردد؟ گفت: در پست اسدی سه بازیکن داریم؛ کیانی، بحیرایی و نقی زاده. ولسیانی هم می تواند در این پست به ما یاری کند. به هر حال زمان داریم و با عجله تصمیم نمی گیریم.

مذاکره ای با حاجی صفی نداشتیم

مدیرعامل باشگاه سپاهان در خاتمه درباره خبر مذاکرات این باشگاه با احسان حاجی صفی هم تاکید نمود: این خبر صحت ندارد. مذاکره ای با حاجی صفی نداشتیم چون او با تراکتور قرارداد دارد. قانونی نیست با بازیکنی که تحت قرارداد است، مذاکره کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تابش: رقم درخواستی اسدی دو برابر قرارداد بهترین بازیکن سپاهان بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تابش: رقم درخواستی اسدی دو برابر قرارداد بهترین بازیکن سپاهان بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید