احتمال صدور کارت بازی لحظه آخری 5 بازیکن نساجی برای ملاقات با استقلال، نورشرق: منتظریم تا مدیران نساجی به وعده های خود عمل نمایند

به گزارش مجله عینک آفتابی، رئیس کمیته معین شرایط فدراسیون فوتبال توضیحاتی درباره آخرین شرایط صدور کارت بازی پنج بازیکن تیم نساجی برای ملاقات با استقلال ارائه کرد.

احتمال صدور کارت بازی لحظه آخری 5 بازیکن نساجی برای ملاقات با استقلال، نورشرق: منتظریم تا مدیران نساجی به وعده های خود عمل نمایند

جمشید نورشرق در گفت و گو با خبرنگار ورزشی مجله عینک آفتابی، درباره آخرین شرایط صدور کارت بازی بعضی بازیکنان تیم فوتبال نساجی در آستانه ملاقات با استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر گفت: در حال حاضر مسئولان باشگاه نساجی قرار است وعده هایی که داده اند را عمل نمایند و بعد از آن هم ما قرار است به وعده های خودمان عمل کنیم! تا این لحظه هم مالک و مدیران این باشگاه به بخش عمده ای از قول هایی که دادند عمل کردند و ما هم در فدراسیون فوتبال منتظریم تا در صورت عمل به سایر وعده ها، کارت بازی بازیکنان این تیم را صادر کنیم.

وی در خصوص اینکه آیا علیرضا حقیقی نیز با توجه به اینکه در ملاقات هفته گذشته کارت بازی دریافت نموده بود باید برای این بازی مجدداً مجوز بازی دریافت کند، گفت: حقیقی با توجه به اینکه هفته گذشته مجوز بازی دریافت نموده بود، مشمول این رویه نمی گردد و می تواند برای تیمش بازی کند.

رئیس کمیته معین شرایط در پاسخ به این پرسش که مدیران باشگاه نساجی باید چه تعهداتی را عملی نمایند تا کارت بازی بازیکنان آنها صادر گردد؟، تأکید کرد: بخشی از دیون و مطالبات باشگاه را طبق توافقی که انجام دادیم یا باید تسویه و یا رضایت طلبکاران را جلب نمایند. بخش عمده ای از این تعهد صورت گرفته و الان هم من در فدراسیون فوتبال منتظرم تا سایر تعهدات انجام و ان شاءالله مجوز بازی بازیکنان بعد از آن صادر گردد.

به گزارش مجله عینک آفتابی، محمد قاضی، مهرداد کفشگری، رضا جلالی، مجتبی رمضانی و محمدحسین باباگلی بازیکنان تیم نساجی هستند که هنوز کارت بازی آنها در این فصل صادر نشده است.

ملاقات تیم های نساجی و استقلال در هفته یازدهم لیگ برتر ساعت 15:30 امروز (دوشنبه) در استادیوم وطنی قائمشهر برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "احتمال صدور کارت بازی لحظه آخری 5 بازیکن نساجی برای ملاقات با استقلال، نورشرق: منتظریم تا مدیران نساجی به وعده های خود عمل نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال صدور کارت بازی لحظه آخری 5 بازیکن نساجی برای ملاقات با استقلال، نورشرق: منتظریم تا مدیران نساجی به وعده های خود عمل نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید