آمریکا: اجساد دو نظامی کشته شده در سقوط هواپیما در افغانستان تحویل و لاشه هواپیما منهدم شد

به گزارش مجله عینک آفتابی، ارتش آمریکا در افغانستان در بیانیه ای بیان نمود: بقایای اجساد دو آمریکایی که در جریان سقوط هواپیمای نظامی آمریکا در منطقه تحت کنترل طالبان کشته شده اند تحویل گرفته شده و همچنین لاشه هواپیما نیز منهدم شده است.

آمریکا: اجساد دو نظامی کشته شده در سقوط هواپیما در افغانستان تحویل و لاشه هواپیما منهدم شد

به گزارش مجله عینک آفتابی، به نقل از خبرگزاری رویترز، در بیانیه ارتش آمریکا در افغانستان آمده است: دلایل سقوط این هواپیما همچنان تحت بررسی قرار گرفته است. به هر حال هیچ نشانه ای از اینکه این هواپیما با آتش دشمن منهدم شده باشد وجود ندارد.

پیشتر، یکی از مقام های دفاعی آمریکا که خواست نامش فاش نشود، گفت: آمریکا بقایای اجساد متعلق به کمک خلبان و خلبان را یافته اند؛ این دو نفر تنها افرادی بودند در زمان سقوط هواپیما در آن حضور داشتند.

رئیس پلیس ولایت غزنی اعلام کرد که نیروهای امنیتی افغانستان در جریان عملیات سربازان آمریکایی برای جمع آوری بقایای اجساد حضور داشتند.

یک منبع نظامی آمریکا نیز گفت که هیچ نیروی سازمان سیا در این هواپیما نبوده است.

گفته شده تیم 6 نفره ای از تفنگداران آمریکایی برای تحویل اجساد اعزام شده بودند. این افراد همچنین تجهیزات حساس هواپیما را برای ممانعت از دستیابی برخی به این تجهیزات نابود کردند. مقام های آمریکایی به نیوزویک گفته بودند اگر به این نتیجه برسند که بقایای این هواپیما خطر امنیتی ایجاد می کند محل سقوط را بمباران می کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آمریکا: اجساد دو نظامی کشته شده در سقوط هواپیما در افغانستان تحویل و لاشه هواپیما منهدم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آمریکا: اجساد دو نظامی کشته شده در سقوط هواپیما در افغانستان تحویل و لاشه هواپیما منهدم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید