آقای تاج! هرکس شام دعوتت کرد، مربی خوبی است؟

به گزارش مجله عینک آفتابی، اینکه در جنگ فعلی فدراسیون و ویلموتس، تاج به شام گرفتنش را اینقدر بزرگ می کند و در وسط مصاحبه می گوید باخت به عراق روی یک اتفاق بود و مرد بلژیکی مربی کوچکی نیست، فقط یک کارکرد دارد؛ جریحه دار کردن طرفداران فوتبال را.

آقای تاج! هرکس شام دعوتت کرد، مربی خوبی است؟

وقتی مهدی تاج به دیدار لوپتگی رفت و با او پای میز مذاکره نشست، سرمربی سابق تیم ملی اسپانیا قطعا پیش خودش فکر نمی کرد حساب کردن پول هتل رئیس فدراسیون ایران و همراهانش، آنگونه تاج را شیفته اش کند.

به گزارش خبر آنلاین، رئیس به قدری تحت تاثیر قرار گرفته بود که در بازگشت به تهران، در جلسه هیات رئیسه گفت: اخلاق لوپتگی را پسندیدم، او خیلی مهربان تر از کی روش است و چیز بدی از او ندیدم، لوپتگی خیلی به ما احترام گذاشت و حتی پول هتل ما را حساب کرد.

در ابتدا همه فکر می کردند این یک مورد است و حالا تاج تحت تاثیر قرار گرفته ولی وقتی دیروز او به خاطر دعوت به شام ویلموتس، سر ذوق آمده بود، خیلی ها تصور کردند ظاهرا از فوت و فن مربیگری، این چیزها برای رئیس فدراسیون از سایر چیزها مهمتر است. رئیس فدراسیون فوتبال که ماچ و بوسه با ویلموتس را شهادت گرفت برای جلسه محبت آمیز اش با او، در ادامه گفت: ایشان حتی من را به شام گرفت که گفتم چون در بلژیک نیستیم نه. به شام دریافت و پول هتل دادن، انگار بسیارمهمتر از آن فاکتورهایی است که دیگر روسای فدراسیون فوتبال جهان، برای انتخاب مربی شان لحاظ می کنند.

اینکه در جنگ فعلی فدراسیون و ویلموتس، تاج به شام دریافتش را اینقدر بزرگ می کند و در وسط مصاحبه می گوید باخت به عراق روی یک اتفاق بود و مرد بلژیکی مربی کوچکی نیست، فقط یک کارکرد دارد؛ جریحه دار کردن طرفداران فوتبال را.

منبع: عصر ایران

به "آقای تاج! هرکس شام دعوتت کرد، مربی خوبی است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آقای تاج! هرکس شام دعوتت کرد، مربی خوبی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید