آخرین واکنش قلعه نویی به جنجال های اخیر؛ به بزرگترها لگد نزنیم

به گزارش مجله عینک آفتابی، قلعه نویی این بار با رویکردی متعادل تر و با وام دریافت از تصویر سه اسطوره فقید باشگاه استقلال سعی کرده تا به نوعی پاسخی به ادعاهایی که این روزها علیه او شده بدهد.

آخرین واکنش قلعه نویی به جنجال های اخیر؛ به بزرگترها لگد نزنیم

به گزارش مجله عینک آفتابی، امیر قلعه نویی بعد از ماجرای جدال لفظی اش با افشین پیروانی و پستی که پیش از این به کنایه در اینستاگرام خود منتشر کرده بود این بار با رویکردی متعادل تر و با وام دریافت از تصویر سه اسطوره فقید باشگاه استقلال سعی کرده تا به نوعی پاسخی به ادعاهایی که این روزها علیه او شده بدهد.

این روزها دنبال واژه ای می گردم تا محبت این روزها را معنا کنم. معرفت، مرام یا هر چیز دیگری که بود مرا به سال های دور برد. به روزهایی که اگر در زمین خاکی محل کسی بی مبالاتی می کرد و آسیبی می رساند تمام تیم و حتی آنها که از بیرون نگاه می کردند نگران بودند تا آن خشونت و زشتی عادت نشود.

باید از همه آنهایی که این روزها محبت را به من تمام کردند تشکر کنم. پیشکسوتان - حتی از تیم های رقیب- ، شاگردان سابقم، هنرمندان عزیز و همبازی ها و دوستان قدیمی و مردم عزیز که دوست داشتم فرصت بود تا یک به یک از آنها تشکر کنم اما امکان آن وجود ندارد.

در آخر باید بگویم بزرگترها و احترام شان- باوجود اختلاف سلیقه - توپ زمین بازی ما نیست که هر وقت دل مان خواست به آن لگد بزنیم. مثل همین عکس که یادم می اندازد تاریخ و افتخار در گرو گرامی دانستن بزرگترها است.. خوابتان آرام بزرگ ترهای ما

منبع: همشهری آنلاین

به "آخرین واکنش قلعه نویی به جنجال های اخیر؛ به بزرگترها لگد نزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین واکنش قلعه نویی به جنجال های اخیر؛ به بزرگترها لگد نزنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید