کریمی: استکی ثابت نموده که توانایی فنی راهنمایی تیم ملی را دارد، شانس و قرعه در کسب سهمیه المپیک مؤثر است

به گزارش مجله عینک آفتابی، غلامرضا کریمی، مربی تیم ملی بوکس کشورمان گفت: استکی سال ها شاگرد من بوده و ثابت نموده است توانایی راهنمایی تیم ملی بوکس را دارد.

کریمی: استکی ثابت نموده که توانایی فنی راهنمایی تیم ملی را دارد، شانس و قرعه در کسب سهمیه المپیک مؤثر است

غلامرضا کریمی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله عینک آفتابی، درباره شرایط بوکسورهای حاضر در اردوی تیم ملی گفت: تا حد زیادی ترکیب تیم کامل شده است، اما بچه های ما احتیاج دارند در یک یا دو تورنمنت تدارکاتی حاضر شوند تا بتوانیم عیار آنها را بسنجیم. برای برطرف مسائل تکنیکی بوکسورها احتیاج به زمان داریم و طبیعی است که بوکسورهای جوان برای رسیدن به المپیک احتیاجمند کسب تجربه هستند.

وی درباره نحوه تمرینات سرمربی تیم ملی بوکس، گفت: استکی شاگرد من بوده و سال ها او را تر و خشک نموده ام و می دانم لیاقت سرمربیگری تیم ملی بوکس را دارد. او عنوان دار آسیا بوده است، بیان و روابط عمومی خوبی دارد و ثابت نموده توانایی فنی راهنمایی تیم ملی را دارد. با این شرایط چه کسی بهتر از استکی برای سرمربیگری تیم ملی داریم؟

مربی تیم ملی بوکس کشورمان ادامه داد: از اینکه در کنار مربیان جوان کار می کنم، لذت می برم، چون بوکس ایران سرشار از مربیان بااستعداد و جوان است. وظیفه من است به عنوان یک مربی باتجربه، تجربیات و دانشم را در اختیار جوان ترها قرار دهم.

کریمی در پاسخ به این پرسش که تا چه اندازه به کسب سهمیه المپیک امیدوار است، توضیح داد: علاوه بر مسائل فنی، شانس و قرعه مناسب هم در کسب سهمیه المپیک تأثیر زیادی دارد. در دوره های گذشته بوکسوری داشتیم که با یک استراحت و دو پیروزی مقابل بوکسورهای درجه سه به المپیک رسیده، اما سال جاری کار ما خیلی سخت است. به هرحال امیدوارم با همت کادر فنی و حمایت رئیس فدراسیون بوکس بتوانیم در انتها دو رویداد قاره ای و جهانی نتایج قابل قبولی کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کریمی: استکی ثابت نموده که توانایی فنی راهنمایی تیم ملی را دارد، شانس و قرعه در کسب سهمیه المپیک مؤثر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کریمی: استکی ثابت نموده که توانایی فنی راهنمایی تیم ملی را دارد، شانس و قرعه در کسب سهمیه المپیک مؤثر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید