ژکو حداقل سه هفته خانه نشین شد، عمل جراحی پیچیده روی صورت مهاجم رم

به گزارش مجله عینک آفتابی، مهاجم بوسنیایی تیم فوتبال آ اس رم تحت عمل جراحی نهاده شد و برای مدتی از میادین دور خواهد بود.

ژکو حداقل سه هفته خانه نشین شد، عمل جراحی پیچیده روی صورت مهاجم رم

به گزارش مجله عینک آفتابی، شکستگی استخوان گونه صورت ادین ژکو او را بیش از چیزی که در ابتدا تصور می شد، خانه نشین خواهد نمود.

پزشک جراح ژکو با اعتراف به اینکه جراحت ژکو بدتر شدیدتر از تخمین های اولیه بوده، از پیچیدگی عمل اجرا شده روی این بازیکن بوسنیایی اطلاع داد.

مهاجم تیم فوتبال رم روز یکشنبه هفته گذشته در جریان تساوی یک - یک جالوروسی مقابل کالیاری در سری A طی برخوردی که از ناحیه سر با بازیکن حریف داشت، دچار این آسیب دیدگی شد.

پروفسور برونو پسوچی پزشک معالج ژکو درباره وضعیت این بازیکن به نشریه کوریره دلواسپورت گفت: شکستگی بدی بود، بدتر از آنچه قبلاً تصور می کردم. در ابتدا ما فکر می کردیم که شکستگی از ناحیه استخوان گونه است اما بعداً ما فهمیدیم که شکستگی در قسمت پایین استخوان ناحیه دور چشم راست بوده است. به همین دلیل ما مجبور شدیم از یک پلاک استفاده و آن را پیچ کنیم تا ثابت بماند.

پزشک معالج ژکو اضافه نمود: این تنها راهی بود که می شد مانع از افزایش شکستگی شد. مصدومیت ادین خیلی شدیدتر از چیزی بود که تصور می کردیم چون شکستگی از دو ناحیه است و به همین دلیل بهبودی اش هم بیشتر زمان می برد. در چنین شکستگی هایی هم فقط استفاده از یک ماسک کربن برای محافظت کافی نیست. ژکو حداقل 3 تا 4 هفته زمان لازم دارد و اگر برای برگشتن عجله کند، آسیب خواهد خورد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ژکو حداقل سه هفته خانه نشین شد، عمل جراحی پیچیده روی صورت مهاجم رم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ژکو حداقل سه هفته خانه نشین شد، عمل جراحی پیچیده روی صورت مهاجم رم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید