پیشنهاد ایران به ارمنستان برای حمایت از تجارت استارت آپ ها

به گزارش مجله عینک آفتابی به نقل از وزارت ارتباطات، محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در دیدار با همتای ارمنی خود در حاشیه اجلاس اتحادیه وزرای ارتباطات کشورهای مشترک المنافع (RCC) از تهیه طرحی جامع برای پیشنهاد به طرف ارمنی با هدف حمایت از تعامل و تجارت استارت آپ های دو کشور خبر داد.

پیشنهاد ایران به ارمنستان برای حمایت از تجارت استارت آپ ها

وی که با هدف شرکت در اجلاس اتحادیه وزرای ارتباطات کشورهای مشترک المنافع (RCC) به نورسلطان قزاقستان سفر کرده، عصر امروز در حاشیه این اجلاس با هاکوپ آرشاکیان، وزیر حمل ونقل و ارتباطات ارمنستان دیدار کرد.

آذری جهرمی، در این دیدار، با ابراز خرسندی از سفر قریب الوقوع خود به ایروان تأکید کرد که در این سفر تعدادی از شرکت های خصوصی و استارت آپ های ایرانی او را همراهی خواهند کرد.

وزیر ارتباطات گفت: طرح جامعی برای پیشنهاد به طرف ارمنی برای حمایت از تعامل و تجارت استارتاپ های دو کشور آماده شده که در جریان سفر به ایروان موردبحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

وزرای ارتباطات ایران و ارمنستان در ادامه درباره جزئیات توسعه همکاری های دوجانبه از جمله ایجاد پارک های فناوری و نیز ترانزیت ترافیک دیتا با یکدیگر مصاحبه کردند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "پیشنهاد ایران به ارمنستان برای حمایت از تجارت استارت آپ ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیشنهاد ایران به ارمنستان برای حمایت از تجارت استارت آپ ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید