نتایج مطالعات میدان های بلال، چنگوله و دالپری تشریح شد

به گزارش مجله عینک آفتابی به نقل از وزارت نفت؛ صبح امروز نمایندگان شرکت ملی نفت تایلند در نشستی مشترک با غلامرضا منوچهری، معاون توسعه و مهندسی شرکت ملی نفت ایران، کارشناسان این مجموعه و کارشناسانی از شرکت های نفت فلات قاره، نفت مناطق مرکزی و متن، به تشریح نتایج مطالعات خود روی میدان های چنگوله، دالپری و بلال پرداختند.

نتایج مطالعات میدان های بلال، چنگوله و دالپری تشریح شد

بر اساس این گزارش، شرکت ملی نفت تایلند که اواسط آذرماه پارسال برای مطالعه این سه میدان، با شرکت ملی نفت ایران تفاهمنامه همکاری امضا نموده بود، پس از گذشت 6 ماه، در خرداد ماه سال جاری نتایج مطالعات خود را به شرکت ملی نفت ارائه داد و در نشست امروز، به تشریح این نتایج پرداخت.

شرکت ملی نفت تایلند هم اکنون در نقاط متعددی از دنیا از جمله در جنوب شرق آسیا، الجزایر و عمان، به طور عمده در زمینه فراوری گاز فعالیت دارد و پیش از این در حوزه حفاری و اکتشاف با ایران نیز همکاری داشته است.

شرکت ملی نفت افزون بر امضای تفاهمنامه با شرکت ملی نفت تایلند، پیش از این برای مطالعه میدان بلال با شرکت گاز کره جنوبی، برای میدان دالپری با شرکت او ام وی اتریش و برای میدان چنگوله با شرکت های گازپروم نفت روسیه و دی ان او نروژ هم تفاهم نامه همکاری امضا نموده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نتایج مطالعات میدان های بلال، چنگوله و دالپری تشریح شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نتایج مطالعات میدان های بلال، چنگوله و دالپری تشریح شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید