می توانید ضربه فنی را ببینید

به گزارش مجله عینک آفتابی، فیلم ضربه فنی به کارگردانی غلامرضا رمضانی و بازی نسیم ادبی، افشین هاشمی، نازنین احمدی، سیروس همتی، مجید نوروزی، درسا بختیار و ملیحه کیا از دوشنبه آینده، 24 تیر در 75 سالن کانون در سراسر کشور به نمایش درمی آید و نوجوانان و خانواده ها یک ماه فرصت دارند به تماشای این اثر بنشینند.

می توانید ضربه فنی را ببینید

لازم به ذکر است سپهراد فرزامی، سیاوش اسدپور، علی ملکیان، حسین لطفی، متین جان جانه، محمدامین مرادی، پوریا ایمانی و هستی فرامرزی بازیگران نوجوان این فیلم هستند.

به گزارش روابط عمومی کانون، فیلم ضربه فنی که از تولیدات امور سینمایی کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان در سال 1397 است، ماجرای سه نوجوان را تعریف می نماید که هر کدام از راهی به دنبال قهرمان شدن در یک جام معتبر هستند، اما همواره قهرمان آن کسی نیست که برنده می گردد.

این فیلم نامزد دریافت جایزه بخش مسابقه چهل ونهمین جشنوارهی بین المللی فیلم جیفونی ایتالیا شد و در سی ویکمین جشنواره فیلم های بچه ها و نوجوانان اصفهان توانست سه پروانه زرین هیئت داوران بچه ها و نوجوانان برای فیلم نوجوان، بهترین فیلم نامه و بهترین فیلم نوجوان را دریافت کند.

یادآور می گردد کانون پرورش فکری بچه ها و نوجوانان از اواخر سال 1394 با تجهیز و فعال کردن سالن های نمایش مراکز کانون در قالب طرح کانون نمایش فیلم های خود را در سراسر کشور برای بچه ها، نوجوانان و خانواده ها به نمایش می گذارد و تابستان سال جاری هم فیلم ضربه فنی در قالب طرح کانون نمایش، در 75 سالن کانون به روی پرده می رود.

منبع: همشهری آنلاین

به "می توانید ضربه فنی را ببینید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "می توانید ضربه فنی را ببینید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید