فال روزانه 18، 09، 1398

به گزارش مجله عینک آفتابی، فال روزانه دوشنبه 18 آذر 1398

چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است

سالروز تولدتان را تبریک می گوییم، در طول مدتی که عمر کرده اید از چیزی در زندگی تان ناراحت هستید و تاکنون نتوانسته اید آن را تغییر دهید. در همین ابتدای سال تولدتان این نوید را به شما می دهیم که زمان تغییر این چیز ناراحت کننده فرا رسیده است و در این سال یک بار برای همیشه این تغییر را در زندگی خود ایجاد خواهید کرد. در ماه های دی و بهمن سال جاری تنها نخواهید ماند و دوست یا عشق زندگی تان در انجام کارها و حل مسائل دست کمک به سمت شما دراز خواهد کرد. عزم خود را برای اسفند ماهی که در راه است جزم کنید و مسائلی که در این ماه پیش روی شما قرار می گیرد را با شجاعت و جسارت حل کنید. تابستان سال آینده زمان بسیار خوبی است که دامنه روابط اجتماعی تان را گسترش دهید، در ماه های تابستان با مسئله ای روبرو خواهید شد اما از جایی که حتی فکرش را نمی کردید کمک فرا می رسد و این مشکل ختم به خیر می شود. از زندگی آن گونه که باید و شاید بهره نبرده اید و سالی که در پیش روی شما است را با شادی و خوشی پشت سر بگذارید و سهم خود را از زندگی بگیرید.

فال روزانه 18، 09، 1398

روزهای سخت و سرشار از نگرانی را پشت سر گذاشته اید و امروز به اندازه ای خسته هستید که حتی نای بلندشدن ندارید. به خودتان سخت نگیرید و امروز را تا می توانید استراحت کنید تا خستگی از تن شما بیرون رود. بیش ازحد نگران پس انداز و جمع کردن پول هستید، اما زندگی را سخت نگیرید و فراموش نکنید نباید بیش از اندازه نگران اندوختن مال و ثروت باشید. عشقی سوزان و آتشین در انتظار شما است و اگر تاکنون به کسی دل نباخته اید، امروز یک دل که نه، صد دل عاشق خواهید شد. موفقیت های چشمگیری انتظار شما را می کشد، به این موفقیت ها دست پیدا خواهید کرد به شرط اینکه نردبان موفقیت را پله به پله بالا بروید و قبل از هر قدمی که در راه موفقیت بر می دارید، حسابی فکر کنید. کودک یا فرد پیری در میان اعضای نزدیک فامیل شما به بستر بیماری افتاده است و بابت این قضیه امروز حسابی نگران شده اید. این نگرانی به اندازه ای است که ممکن است روی رابطه شما با همسر یا عشق زندگی تان تأثیر بگذارد، فراموش نکنید که شما تمام تلاش تان را برای بهبود سلامتی این فرد انجام داده اید و بیش ازحد نباید ذهن تان را مشغول کنید.

انسان بسیار حساس و زودرنجی هستید و امروز سعی کنید در شرایط ناراحت کننده و احساسی قرار نگیرید، در غیر این صورت حسابی افسرده خواهید شد. احتمال مشاجره ای میان شما و یکی از همسایه ها وجود دارد، در این مشاجره حق با شما است و سعی کنید بیش از حد با این همسایه جرو بحث نکنید. به مشکل مالی برخورده اید، اما جایی برای نگرانی نیست چرا که پولی فراهم می شود و این مشکل از چیزی که فکرش را بکنید راحت تر حل خواهد شد. یکی از اطرفیان شما عاشق شده و نمی تواند راز دلش را با محبوبش در میان بگذارد، به این فرد در رسیدن به عشق سوزانی که در سینه دارد تا می توانید کمک کنید.

آینده روشنی به لحاظ مالی ندارید و نمی دانید چه تصمیمی به صلاح شما است، امروز بهترین زمان برای مشورت با همسر یا عشق زندگی تان است، مطمئن باشید پیشنهاد های خوب و سودمندی از جانب او دریافت خواهید کرد و برنامه مالی هدفمند و خوش آتیه ای برای آینده به شما ارائه می دهد. یکی از همکاران به شما پیشنهاد شراکت داده و مدتی است که نمی توانید تصمیم درستی در خصوص این شراکت کاری اتخاذ نمایید. امروز بهترین زمان است که به این همکار، پاسخ مثبت دهید و شراکت خود را شروع نمایید. امروز احتمال دارد درگیر مشاجره ای شوید که باقی مانده روزتان را خراب می کند. همسر یا عشق زندگی تان امروز به شما معنای عشق واقعی را نشان می دهد و از اینکه درکنار او هستید احساس خوشی و شادمانی بی پایانی پیدا خواهید کرد.

امروز روز خوبی برای رانندگی نیست و احتمال تصادف وجود دارد، به لحاظ مالی نیز روز خوبی در پیش روی شما قرار ندارد و مشکل مالی بزرگی سر راه شما سبز خواهد شد. قرار است امروز به ملاقات عشق زندگی تان بروید و چند روزی است که برای امروز حسابی برنامه ریزی کرده اید. در این قرار ملاقات از گفتگوهای جنجال برانگیز برحذر باشید و تنها از عشق و محبت سخن بگویید. سفر کاری در پیش روی شما واقع شده است، این سفر در نگاه اول غیرضروری به نظر می رسد و نمی خواهید مسافرت کنید، اما به هر قیمتی که شده تن به سفر بدهید و مطمئن باشید سود چشمگیری در آن سوی این سفر انتظار شما را می کشد. شایعه های زیادی در محل کار پشت سر شما راه انداخته اند، گوش تان به این شایعه ها بدهکار نباشد و کار خودتان را بکنید، خاطرتان جمع باشد که ماه پشت ابر نمی ماند و درستکاری شما در محل کار به دیگران ثابت خواهد شد.

تصمیم مهمی را باید اتخاذ کنید و از آنجایی که این تصمیم تنها روی زندگی شما تأثیر ندارد و به دیگر اعضای خانواده هم مربوط می شود، نمی دانید دقیقاً چه تصمیم به صلاح همه است. امروز زمان خوبی است که کارتان را با این تصمیم یک سره کنید و تصمیمی بگیرید که صلاح تمام اطرافیان در آن لحاظ شده باشد. امروز به لحاظ مالی شرایط باثباتی دارید و چنین روزهایی بهترین زمان برای پس انداز و آینده نگری است. روز بسیار شلوغی را در پیش رو دارید، این کارها را به فردا واگذار نکنید و حتی اگر شده تا دیروقت کار کنید تا کاری برای فردا موکول نشود. اوقات فراغت خود را در منزل به تماشای تلویزیون و سرگرمی های انفرادی اختصاص می دهید و همسر یا عشق زندگی تان از این بابت حسابی از شما دلخور شده است. در اولین فرصت به همسر یا عشق زندگی تان ثابت کنید که هیچ کاری بهتر است وقت گذراندن با او در زمان فراغت ندارید و به هیچ چیزی بیشتر از او اهمیت نمی دهید.

آن گونه که باید و شاید به کاری که به آن مشغول هستید تمرکز ندارید، فراموش نکنید که راز موفقیت شما در تمرکز بیشتر به کارهای مهم نهفته است و از همین امروز با افزایش تمرکز در افزایش کارها، آینده ای روشن و پرسود را برای خودتان رقم بزنید. در ابتدای روز خبر خوشی به دست شما می رسد، این خبر بسیار فرخنده و شادمان کننده به نظر می رسد، اما پیشنهاد می کنیم به جای اینکه از شادمانی کنترل خود را از دست بدهید، به اعصاب تان مسلط باشید و رفتاری کنترل شده در قبال این خبر خوش در پیش بگیرید. قدر زمان را نمی دانید و اوقات فراغت خود را به کارهای بی اهمیت اختصاص می دهید. از همین امروز تصمیم بگیرید که قدر اواقت فراغت خود را بدانید و با مطالعه کتاب یا شرکت در یک دوره آموزشی، دانش و آگاهی خود را افزایش دهید.

انسان پرتلاشی هستید و شب ها تا دیروقت کار می کنید، این رویکرد سلامتی شما را به خطر انداخته و اگر به این سبک زندگی ادامه دهید، گرفتار بستر بیماری خواهید شد. علاقه ای به ایجاد تغییر در کار و زندگی تان ندارید و امروز با تغییری در محل کار یا زندگی روبرو می شود و این تغییر حسابی شما را ناراحت می کند. فراموش نکنید که تغییرات مثبت هیچ ضرری ندارند و از امروز به جای گریز از تغییرات، به فکر ایجاد تغییرات مثبت در زندگی و محل کار باشید. روز خوبی برای تفریح است و تفریحی که مدت ها است به فکر انجام آن بودید را همین امروز انجام دهید.

بیش از حد به مسائل زندگی بها می دهید و این روحیه از شما انسانی نگران و مضطرب ساخته است. فراموش نکنید که ادامه این رفتار به غیر از بیماری و افسردگی چیزی برای شما به دنبال نخواهد داشت. به رغم اینکه مسائل زیادی در زندگی دارید، اطرافیان توجهی به این مسائل ندارند و شما را با کوهی از مسائل تنها گذاشته اند. در چنین شرایطی چاره ای نیست به غیر از اینکه یکه و تنها به نبرد مسائل بروید و دست تان را روی زانوی خودتان بگیرید و قد علم کنید. امروز مهمانی ناخوانده ای که احتمالاً یکی از فامیل های دور شما است به ملاقاتتان خواهد آمد. روز خوبی به لحاظ مالی را در پیش رو دارید و از چندین منبع مختلف پول های خوبی بدست شما می رسد.

امروز صبح با بی حوصلگی از خواب بلند شده اید و اصلاً روحیه خوبی ندارید، اجازه ندهید این بی حوصلگی روز شما را خراب کند و با ورزش و انجام کارهای خلاقانه، انرژی خود را باز یابید. پولی از کسی که احتمالاً یکی از فامیل های نزدیک است، قرض کرده اید و امروز به هر قیمتی که شده این پول را فراهم کنید و دِین خود را پرداخت نمایید. میان اعضای خانواده کدورتی وجود دارد و شما نیز در این دلخوری سهیم هستید. این مشاجره ریشه در اختلاف های مالی دارد و سعی کنید با گذشت و سخاوتمندی اجازه ندهید مسائل مالی میان شما و اعضای خانواده فاصله بیاندازد. نقشه های زیادی برای پیشرفت در کار و زندگی کشیده اید، اما این نقشه ها همیشه نقش بر آب می شوند. امروز برای موفقیت با فردی که تخصص ویژه ای در حرفه شما دارد مشورت کنید و دلیل شکست های تان را جویا شوید. اهمیت زیادی به سرو لباس تان نمی دهید و امروز زمان خوبی است که دستی به سروروی تان بکشید و حسابی خوش تیپ کنید.

روزی سرشار از انرژی و نشاط را شروع کرده اید، این انرژی را به فال نیک بگیرید و به انجام کارهای عقب افتاده مشغول شوید. مدت ها است که برای دریافت وام ثبت نام کرده اید و امروز خبرهای خوشی از این وام به دست شما می رسد. امروز بعد ازظهر یکی از همکاران به ملاقات شما می آید و گفتگوی مفصلی با او ترتیب خواهید داد. عشق میان شما و همسر یا عشق زندگی تان روزبه روز بیشتر می شود و امروز عاشقانه تر از همیشه به او علاقه پیدا خواهید کرد. امروز با رفتار و گفتار به اعضای خانواده ثابت کنید که بیشتری از هرچیزی در دنیا برای آنها اهمیت قائل هستید.

شکست های زیادی در زندگی خورده اید و خودتان را مقصر اصلی این شکست ها می دانید، در نتیجه دائم خودتان را سرزنش می کنید و روحیه تان را حسابی از دست داده اید. امروز زمان خوبی است که به جای افسوس خوردن برای شکست های زندگی، از این شکست ها درس بگیرید و اجازه ندهید این شکست ها در آینده شما را دوباره به زمین بزنند. هوش سرشاری دارید اما همیشه خودتان را دست کم می گیرید و این روحیه باعث شده تا به رغم توانایی های زیاد، دستاورد چشمگیری در زندگی نداشته باشید. از همین امروز تصمیم بگیرید که خودتان را دست کم نگیرید و با هوش سرشار و پشتکار زیاد آینده ای درخشان را رقم بزنید. مدتی است که سر چیز های کوچک و بی اهمیت میان شما و همسر یا عشق زندگی تان دعوا راه می افتد. این اختلاف های جزئی در حال بزرگ شدن است و اگر هرچه سریع تر جلوی ایجاد آنها را نگیرید، در آینده فاصله ای عمیق میان شما و عشق زندگی تان ایجاد خواهد شد.

علاقه زیادی به بازکردن گره کار مردم دارید و این اخلاق باعث شده تا بیشتر به دیگران رسیدگی کنید و از خودتان غافل شوید. این اخلاق هیچ اشکالی ندارد به شرط اینکه جانب تعادل را نگه دارید و در کنار حل مسائل دیگران، به زندگی خودتان هم اهمیت بدهید. سلیقه های خودتان را به دیگران اعمال می کنید و اطرافیان از این اخلاق شما به تنگ آمده اند، فراموش نکنید که هر کسی سلیقه خاص خودش را دارد و اگر می خواهید مردم دار باشید، باید به سلیقه های دیگران احترام بگذارید. پیش از این تلاش زیادی در زندگی کرده اید و امروز این تلاش ها به بار می نشیند و اطرافیان قدر زحمات شما را خواهند دانست. امروز با فردی روبرو می شوید که مدت ها پیش میان شما و این فرد دلخوری وجود داشته است، فراموش نکنید که گذشته ها گذشته و ملاقات امروز را برای صلح و آشتی با این فرد به فال نیک بگیرید. اوضاع میان شما و همسر یا عشق زندگی تان اصلاً خوب پیش نمی رود و اگر به همین روال ادامه پیدا کند، احتمال جدایی شما بسیار است.

منبع: برترین ها

به "فال روزانه 18، 09، 1398" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه 18، 09، 1398"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید