طرح ضربتی جمع آوری بیش از هزار عدد قلیان در بندرعباس

به گزارش مجله عینک آفتابی، خبرنگاران/هرمزگان رئیس پلیس امنیت عمومی استان هرمزگان از جمع آوری بیش از هزار عدد قلیان از واحد های صنفی متخلف در شهر بندرعباس خبر داد.

طرح ضربتی جمع آوری بیش از هزار عدد قلیان در بندرعباس

سرهنگ علی اصغر عبادی روز گذشته(12 اسفند) در جمع مجله عینک آفتابی، تشریح این خبر گفت: با توجه به اینکه انتشار ویروس کرونا در سطح گسترده و در مکانهای عمومی و پر ازدحام به خصوص قلیانسراها و استعمال قلیان است، اداره نظارت بر اماکن عمومی استان در یک اقدام ضربتی پاکسازی صنوف عرضه قلیان را در صنوف چایخانهها و سفرهسراهای و نوار ساحلی شهرستان بندرعباس اجرا کردند.

وی اضافه نمود: پلیس امنیت عمومی با هماهنگی و همکاری مرکز بهداشت در یک اقدام ضربتی از تعداد 87 واحد صنفی چایخانه و سفره خانه های سنتی و کافیشاپهای سطح شهرستان بندرعباس بازدید و در اجرای این طرح از تعداد 19 واحد صنفی تعهدات لازم اخذ وضمن ابلاغ اخطاریه پلمپ به تعداد 9 واحد از فعالیت تعداد 8 واحد صنفی متخلف با هماهنگی مراجع قضایی جلوگیری و یکهزار و 11 عدد قلیان غیر بهداشتی در سطح واحدهای صنفی جمع آوری شد.

این مسئول انتظامی استان با تاکید بر نظارت بیشتر و مستمر خانواده ها بر رفتار و رفت و آمد فرزندان خود و بیان کرد: کوتاهی والدین در این زمینه فرصت سوءاستفاده و سودجویی افراد فرصت طلب از جوانان را فراهم می کند.

رئیس پلیس امنیت عمومی هرمزگان به کلیه مدیران و متصدیان شرح داد: واحد های صنفی چایخانه ،کافی شاپ و ... توصیه کرد که سلامت شهروندان جز خط قرمز پلیس بوده و هر فرد یا افرادی، که به هر نحوی اقدام به مخاطر انداختن سلامت جامعه و شهروندان کند پلیس بدون اغماض با متخلفان بر خورد قانونی خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "طرح ضربتی جمع آوری بیش از هزار عدد قلیان در بندرعباس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح ضربتی جمع آوری بیش از هزار عدد قلیان در بندرعباس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید