صوفی: علت کنارگیری اصلاح طلبان از ارایه لیست انتخاباتی در تهران ، سهمی در مجلس آینده نخواهیم داشت

به گزارش مجله عینک آفتابی، یک فعال سیاسی اظهارکرد که جناح اصلاح طلب سهمی در مجلس آینده نخواهند داشت.

صوفی: علت کنارگیری اصلاح طلبان از ارایه لیست انتخاباتی در تهران ، سهمی در مجلس آینده نخواهیم داشت

به گزارش مجله عینک آفتابی به نقل از ایسنا، علی صوفی با این اعتقاد که از یک نظر نتیجه انتخابات پیش رو کاملا تعیین است، اضافه کرد: به لحاظ جناحی نتیجه انتخابات تعیین است. جناح اصلاح طلب سهمی در مجلس آینده نخواهند داشت، چون کاندیدایی ندارند که لیستی ارائه دهند و جریان اصولگرایی مجلس را به دست می گیرد.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا طیف قالیباف توانایی تشکیل یک جناح سیاسی سوم را در عرصه سیاسی کشور دارد گفت: خیر، حکم کلی جامعه نسبت به اصولگرایان، با توجه به عملکردشان در سه دوره مجلس هفتم تا نهم و دو دوره ریاست جمهوری تعیین است. مردم فرقی بین اصولگرایان نمی گذارند.

صوفی در ارتباط با علت کنارگیری اصلاح طلبان از ارایه لیست انتخاباتی در تهران نیز گفت: آن هایی که باید در مجلس دهم منشاء اثر می شدند و مردم را از بحران های که با آن روبه رو هستند، نجات می دادند و شاخص های مالی را مثبت می کردند این توفیق را حاصل نکردند،لذا متاسفانه خود به خود توانایی سایر اصلاح طلبان در پیش برد امور از بین رفت.

وی در خاتمه گفت: اصلاح طلبان باید برخورد مناسبی از خود نشان می دادند. همه کاندیداهایشان رد صلاحیت شده و در تهران با حضور چند نماینده به خاطر عملکردشان ضعف نشان دادند. اگر شاخص ترین چهره ها هم می آمدند باز امید جلب اعتماد مردم بالا نبود. اصلاح طلبان بیخودی به مردم آدرس غلط ندادند. شورای اصلاح طلبان موضع حقیقی اش را اعلام کرد.

منبع: همشهری آنلاین

به "صوفی: علت کنارگیری اصلاح طلبان از ارایه لیست انتخاباتی در تهران ، سهمی در مجلس آینده نخواهیم داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صوفی: علت کنارگیری اصلاح طلبان از ارایه لیست انتخاباتی در تهران ، سهمی در مجلس آینده نخواهیم داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید