سولسشایر: لینگارد باید به عملکردش افتخار کند، مشتاق بازی با آلکمار هستیم

اولگنار سولسشایر با وجود شکست منچستریونایتد در دیداری تشریفاتی از عملکرد جوانان این تیم دفاع کرد.

سولسشایر: لینگارد باید به عملکردش افتخار کند، مشتاق بازی با آلکمار هستیم

به گزارش خبرنگاران، اولگنار سولسشایر پس از شکست 2 بر یک تیمش مقابل آستانه در هفته پنجم از مرحله گروهی رقابت های اروپا از عملکرد جوانان باشگاه من یونایتد دفاع کرد.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد در این باره گفت: عملکرد جوانان تیم خیلی خوب بود. بعضی مواقع بسیار عالی نشان دادیم و در بعضی دقایق اجازه دادیم حریف ما را به عقب بکشاند و این مسئله در نهایت به تیم مان ضربه زد. بازه زمانی اُفت ما در 10 دقیقه از نیمه دوم بود و می توانستید مشاهده کنید آنها در این بازه پیشرفت کردند. در این گونه مواقع شما از این بچه ها می خواهید یاد بگیرند و سازماندهی خودشان را حفظ نمایند. ما شانس هایی داشتیم و به نظرم آغاز خوبی برای بعضی از بازیکنان جوان بود.

وی در ادامه اضافه نمود: شما باید بازیکنان را به زمین بفرستید، قبل از اینکه بدانید آیا به اندازه کافی خوب هستند یا نه. این همان انتظاری بود که از بازیکنان جوان تیمم داشتم و به نظرم عالی ظاهر شدند. با وجود قطعی شدن صعود، مشتاق بازی آخر با آلکمار هستیم. این بازیکنان درس هایی زیادی آموخته اند و از خیلی از آنها راضی هستم. این تیم بسیار محکم و منسجم است. آنها باید در تمرین هم عالی ظاهر شوند و پیشرفت نمایند.

سولسشایر همچنین توضیح داد: متأسفم که جوانان تیمم نتوانستند با پیروزی بازی را به تمام برسانند، زیرا به نظرم شایسته رجحان بودند.

سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد در سرانجام گفت: گلزنی برای مهاجمان مهم است. گل لینگارد هم عالی بود و به نظرم عملکرد سطح بالایی نشان داد. او از لحاظ انرژی، نفوذ و گلزنی عالی کار کرد و در رختکن و تمام طول بازی کارش را به خوبی انجام داد. به نظرم باید به عملکردش افتخار کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "سولسشایر: لینگارد باید به عملکردش افتخار کند، مشتاق بازی با آلکمار هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولسشایر: لینگارد باید به عملکردش افتخار کند، مشتاق بازی با آلکمار هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید