خبرنگاران دادستان ری: 400 بشکه الکل احتکار شده در جنوب پایتخت کشف شد

به گزارش مجله عینک آفتابی، شهرری - خبرنگاران - دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری از کشف 400 بشکه الکل طبی و مواد ضد عفونی کننده احتکار شده در جنوب پایتخت با همکاری سربازان گمنام امام زمان (عج) سپاه جنوب تهران خبر داد.

خبرنگاران دادستان ری: 400 بشکه الکل احتکار شده در جنوب پایتخت کشف شد

غلامرضا نوفرستی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار مجله عینک آفتابی گفت: طی سه روز گذشته نیز 400 بشکه الکل که مورد مصرفی ضد عفونی کننده داشته در یکی از انبارهای شهرستان ری کشف شد.

وی افزود: هزار و 200 گالن 30 لیتری آب اکسیژنه که برای ضد عفونی کردن سطوح استفاده می شود نیز در یکی از انبارهای شور آباد کهریزک کشف شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری به دیگر کشفیات در این حوزه اشاره و اعلام کرد: 250 بشکه 220 لیتری الکل 80 درصدی طبی با مصرف ضد عفونی کننده از دیگر کشفیات در روزهای اخیر به شمار می رود.

وی با بیان اینکه انبارهای مکشوفه توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) اطلاعات سپاه جنوب پایتخت در منطقه شور آباد کهریزک بودند، مطرح نمود: حدود 150 بشکه 220 لیتری الکل 99 درصدی که برای دهان شویه و همچنین ضد عفونی کننده مورد استفاده قرار می گیرد، کشف شد.

نوفرستی تاکید کرد: بازرسی از انبارهای جنوب پایتخت تداوم داشته و با محتکرکنندگاتی که موجب اخلال در نظام سلامت می شوند بدون اغماض برخورد قانونی و قضایی می شود.

این مسئول خاطر نشان کرد: در دو انباری که کشفیات مواد ضد عفونی کننده انجام شد سه نفر بازداشت شده و با قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

با سازندگان کلیپ ها و مستندهای نگران کننده برخورد می شود

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ری گفت: با افرادی که در زمینه ساخت کلیپ ها و مستندهای که موجب نگرانی جامعه و تشویش اذهان عمومی در راستای ابتلا به ویروس کرونا می شود برخورد بدون اغماض قانونی و قضایی انجام می گیرد.

وی گفت: مردم نباید به کلیپ ها و مستندها و همچنین فایل های صوتی منتشر شده در فضای مجازی توجه کنند بلکه هر آنچه از رسانه ملی و اشخاص مورد تایید، شناخته شده و مورد اطمینان مطرح می شود را بپذیرند و باور کنند.

نوفرستی افزود: برای یک فرد در شهرری به دلیل انتشار و ساخت کلیپی در خصوص شیوع ویروس کرونا پرونده قضایی در شعبه 7 بازپرسی دادسرای شهرستان ری تشکیل شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران دادستان ری: 400 بشکه الکل احتکار شده در جنوب پایتخت کشف شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران دادستان ری: 400 بشکه الکل احتکار شده در جنوب پایتخت کشف شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید