تیموری به مدال برنز رسید، محبی به عنوان پنجمی بسنده کرد

به گزارش مجله عینک آفتابی، روز سوم رقابت های کشتی آزاد جام یاشاردوغو ترکیه در شهر استانبول ترکیه پیگیری شد و در سرانجام بهمن تیموری نماینده کشورمان به مدال برنز وزن 79 کیلوگرم دست یافت.

تیموری به مدال برنز رسید، محبی به عنوان پنجمی بسنده کرد

بهمن تیموری در وزن 79 کیلوگرم پس از استراحت در دور نخست در دور دوم با نتیجه 13 بر 2 از سد اندر جوشکان از ترکیه گذشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل الکساندر درینگر از آمریکا با نتیجه 4 بر صفر باخت و به دیدار رده بندی رفت. تیموری در دیدار رده بندی مقابل ابوبکر آباکاروف از آذربایجان با نتیجه 7 بر 4 پیروز و صاحب مدال برنز شد.

یداله محبی در وزن 125 کیلوگرم در دور نخست با نتیجه 11 بر صفر عبداله اوماج از ترکیه را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این دیدار با نتیجه 12 بر صفر مقابل طاها آکگول قهرمان المپیک و دنیا از ترکیه مغلوب و راهی دیدار رده بندی شد. محبی در دیدار رده بندی با نتیجه 10 بر صفر مقابل دانیل لیگتی از مجارستان باخت و پنجم شد.

فردا در روز انتها این مسابقات علی شعبانی در فینال وزن 97 کیلوگرم به مصاف کایل اسنایدر قهرمان المپیک و دنیا از آمریکا می رود.

در روز نخست این رقابت ها عرفان جعفریان در وزن 57 کیلوگرم با شکست مقابل حریف خود از دور رقابت ها کنار رفت. امروز نیز عباس فروتن در وزن 97 کیلوگرم مقابل حریف خود مغلوب گردید و از دور رقابت ها کنار رفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تیموری به مدال برنز رسید، محبی به عنوان پنجمی بسنده کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تیموری به مدال برنز رسید، محبی به عنوان پنجمی بسنده کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید