آزادکاران ایران در 5 وزن دوم حریفان خود را شناختند

به گزارش مجله عینک آفتابی، قرعه کشی پنج وزن دوم رقابت های کشتی آزاد جوانان قهرمانی دنیا بعد از ظهر امروز (دوشنبه) برگزار گردید.

آزادکاران ایران در 5 وزن دوم حریفان خود را شناختند

به گزارش مجله عینک آفتابی، نتایج قرعه کشی نمایندگان ایران در 5 وزن دوم و پایانی کشتی آزاد جوانان دنیا به توضیح زیر است:

در وزن 61 کیلوگرم مهدی شیرازی در دور نخست به مصاف موحامد کلیش از ترکیه می رود. وی در صورت پیروزی در این دیدار در دور بعد به مصاف برنده کشتی گیران قزاقستان و ترکمنستان می رود. در این وزن 23 نفر حضور دارند.

در وزن 74 کیلوگرم که 23 نفر حضور دارند محمد نخودی پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با داوود علیزالاف از بلاروس می رود و در صورت غلبه بر این حریف، در دور سوم با برنده کشتی میان نمایندگان آمریکا و روسیه مبارزه خواهد نمود.

در وزن 86 کیلوگرم، سجاد حبیبی در دور اول با ماگومد آسیاتیلوف از آذربایجان کشتی می گیرد و در صورت پیروزی بر وی، در دور دوم به مصاف برنده دیدار ژاپن و بلاروس می رود. در این وزن 26 کشتی گیر شرکت نموده اند.

در وزن 92 کیلوگرم که 21 نفر حضور دارند علیرضا عبداللهی در دور نخست با آلان باگایف از روسیه مبارزه می نماید و در صورت پیروزی در این دیدار، در دور دوم به مصاف برنده کشتی میان نمایندگان مجارستان و ترکیه می رود.

در وزن 125 کیلوگرم امیرحسین زارع پس از استراحت در دور اول، در دور دوم با هوانس ماقاکیان از ارمنستان سرشاخ می گردد. وی در صورت پیروزی در این دیدار، در دور سوم به مصاف برنده مبارزه میان نمایندگان کره جنوبی و مصر نی رود. در این وزن 18 کشتی گیر شرکت نموده اند.

مسابقات اوزان فوق از ظهر فردا (سه شنبه) در شهر تالین استونی برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "آزادکاران ایران در 5 وزن دوم حریفان خود را شناختند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آزادکاران ایران در 5 وزن دوم حریفان خود را شناختند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید