تولید محتوا در شبکه ملی اطلاعات اقتصاد داخلی را رونق می دهد

به گزارش مجله عینک آفتابی، رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی گفت: بسیاری از الزامات در زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات و جود دارد و تنها باید با تقویت این شبکه به تولید محتوا پرداخت و اقتصاد داخلی را در راستای جهش تولید رونق داد.

تولید محتوا در شبکه ملی اطلاعات اقتصاد داخلی را رونق می دهد

حسین فلاح جوشقانی رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی در گفت وگو با خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله عینک آفتابی با بیان اینکه تولید محتوا در شبکه ملی اطلاعات اقتصاد داخلی را رونق می دهد، گفت: بسیاری از الزامات در زیرساخت های شبکه ملی اطلاعات و جود دارد و تنها باید با تقویت این شبکه به تولید محتوا پرداخت و اقتصاد داخلی را در راستای جهش تولید رونق داد.

افزایش توان اقتصاد داخلی کشور

وی اضافه کرد: شبکه ملی اطلاعات یکی از نیازهای اساسی جوامع محسوب می شود، وجود چنین شبکه ای می تواند توان اقتصاد داخلی کشور را در حوزه های مختلف به خصوص اقتصاد افزایش دهد.

تولید محتوا بازی های اینترنتی و توسعه خدمات بیشتر به مردم

فلاح جوشقانی شرح داد: با تقویت شبکه ملی اطلاعات می توان به تولید محتوای بازی های اینترنتی و توسعه خدمات بیشتر به مردم پرداخت چرا که شبکه ملی اطلاعات شفافیت به همراه دارد از طرفی باید بگویم با تکمیل این شبکه حملات هکرهای خارج از کشور خنثی می شود.

ارائه خدمات پایه کاربردی با شبکه ملی اطلاعات

رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی اضافه کرد: اصل مهم در راه اندازی شبکه ملی اطلاعات ارائه خدمات پایه کاربردی مانند ماشین جست وجوی ایرانی و تولید محتوا است که می تواند در رشد فناوری نقش محوری داشته باشد.

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری فارس

به "تولید محتوا در شبکه ملی اطلاعات اقتصاد داخلی را رونق می دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تولید محتوا در شبکه ملی اطلاعات اقتصاد داخلی را رونق می دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید