اشتیاق طرفداران تراکتور برای حضور دایی

به گزارش مجله عینک آفتابی، چند روزی است که اخباری مبنی بر آغاز دور جدید مذاکرات مدیران باشگاه تراکتور تبریز با علی دایی آقای گل فوتبال دنیا بر سر زبان ها افتاده و بعضی منابع نزدیک به باشگاه می گویند به زودی کار این انتقال به انتها می رسد و شاهد قطعی شدن حضور دایی روی نیمکت تراکتور خواهیم بود.

اشتیاق طرفداران تراکتور برای حضور دایی

شایعات زیادی پیرامون باشگاه وجود دارد؛ مثلاً اینکه بعضی اعتقاد دارند رابطه ساکت الهامی و مالک باشگاه تیره و تار است و شرایط به گونه ای پیش می رود که حتی اگر تراکتور قهرمان جام حذفی گردد، باز تغییرات در فصل آینده تراکتور قطعی است و الهامی می رود. بعضی هم می گفتند زنوزی از باشگاهداری خسته شده و دیگر قصد ادامه همکاری ندارد. او می خواهد باشگاه را به فرد یا افراد دیگری واگذار کند که در این صورت، شانس ماندن الهامی افزایش می یابد، اما حقیقت اینجاست که عملکرد الهامی اصلاً هواداران را راضی ننموده و جدایی او قطعی به نظر می رسد.

در این شرایط، نامی مثل علی دایی مطرح شده که برای یاری به باشگاه، انگیزه های زیادی دارد. او یک فصل خانه نشین بود و با بازگشت خود، روح تازه ای به کالبد لیگ برتر می دمد به خصوص که خودش آذری زبان است و این موضوع می تواند دل هواداران را گرم کند. اتفاقاً هواداران واقعی تراکتور در فضای مجازی از این ماجرا استقبال نموده و خواهان قطعی شدن حضور دایی در تراکتور هستند. آن ها اعتقاد دارند اگر دایی بیاید، تیم شان دوباره مدعی درجه اول قهرمانی لقب می گیرد و زمینه ای برای استعدادیابی از جوانان پیدا می گردد. دایی در هر باشگاهی که فعالیت نموده، بخش زیادی از زمانش صرف معرفی بازیکنان جوان شده و بدون تردید اگر به تراکتور برود، همین برنامه را پیاده می نماید. از این رو، تراکتوری ها در فضای مجازی به حمایت از دایی و انتخاب مدیران باشگاه پرداختند. بد نیست بدانید در این سال ها که تراکتور به لیگ برتر آمده، بار ها عنوان شد که دایی به مذاکره با مدیران مختلف باشگاه پرداخته، اما هر بار، این انتقال صورت نگرفت. هرچند این بار می گویند کار تمام است و دایی به تراکتور اضافه می گردد.

منبع: خبرورزشی

منبع: فرارو

به "اشتیاق طرفداران تراکتور برای حضور دایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اشتیاق طرفداران تراکتور برای حضور دایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید