آنیلی اخاذی اولتراها از باشگاه یوونتوس را تأیید کرد: به آنها بلیت مجانی دادیم

به گزارش مجله عینک آفتابی، رئیس باشگاه یوونتوس تلاش گروهی از هواداران متعصب این تیم برای باج دریافت از بانوی پیر را تأیید کرد.

آنیلی اخاذی اولتراها از باشگاه یوونتوس را تأیید کرد: به آنها بلیت مجانی دادیم

به گزارش مجله عینک آفتابی، آندره آ آنیلی خبر روز گذشته (دوشنبه) رسانه های ایتالیایی مبنی بر مورد اخاذی واقع شدن باشگاه یوونتوس از سوی گروهی از اولتراهایش را تأیید کرد و مدعی شد که این گروه از هواداران دو آتشه بانوی پیر، باشگاه را تهدید کرده اند که اگر به آنها بلیت مجانی ندهد، با سردادن شعارها و دیگر اقدامات نژادپرستانه، برای قهرمان فصل گذشته سری A دردسر خواهند ساخت.

روز گذشته اعلام شد که 12 لیدر گروه های هواداران دوآتشه یوونتوس به جرم توطئه علیه باشگاه، اقدام به اخاذی، پولشویی و خشونت دستگیر شده اند. بیانکونری برای شناسایی و دستگیری این افراد با مقامات امنیتی و قضایی همکاری های لازم را انجام داد و اکنون رئیس باشگاه نیز تأیید کرد که بانوی پیر از سوی این گروه از اولتراها تحت فشار قرار گرفته است.

آنیلی در این باره به دادستانی تورین گفت: یوونتوس مجبور شده بود به درخواست اولتراهایش تن دهد و دلیل آن هم آگاهی از عواقب بدی بود که در صورت عدم موافقت با خواسته آنها، گریبان باشگاه را می گرفت. شعارهای نژادپرستانه و دیگر رفتارهای ناشایست اولتراها برای ما جرایم نقدی و محرومیت جزئی و کلی در بازی های خانگی را در پی خواهد داشت.

دستگیری اولتراهای متخلف یوونتوس به دنبال اهتزاز یک بنر در ورزشگاه آلیانتس تورین با پیام کوروا سود مرده است صورت گرفت. (کوروا سود، قوس جنوبی ورزشگاه، محل استقرار اولترها است).

چندی پیش بود که باشگاه یوونتوس به ارائه بلیت های مجانی به اولتراهایی وابسته به گروه های خلافکار و مافیایی از جمله دروگی متهم شد. دروگی طبق اعلام دادستانی تورین یک گروهک شبه نظامی است که اعضایش سبک زندگی خشونت آمیزی دارند. اکنون اما تعیین شده است که هدف بانوی پیر از ارائه بلیت های مجانی به این افراد، مصون ماندن از شر مجازات هایی بوده که تخلفات آنها می توانست برای این باشگاه در پی داشته باشد.

در همین حال خبرگزاری رسمی ایتالیا (آنسا) گزارش کرده که بازی خانگی هفته آینده یوونتوس مقابل هلاس ورونا ممکن است به دلیل افزایش تنش ها میان هواداران، به زمان دیگری موکول شود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "آنیلی اخاذی اولتراها از باشگاه یوونتوس را تأیید کرد: به آنها بلیت مجانی دادیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنیلی اخاذی اولتراها از باشگاه یوونتوس را تأیید کرد: به آنها بلیت مجانی دادیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید