رونمایی از برنامه جدید فرزندان ایران

به گزارش مجله عینک آفتابی، آیین رونمایی از برنامه جدید فرزندان ایران با اجرای ملیکا زارعی (خاله شادونه) با حضور محمد شریف خانی معاون فضای مجازی و حسن ملکی مدیر شبکه جام جم شنبه 5 بهمن ماه برگزار گشت.

رونمایی از برنامه جدید فرزندان ایران

به گزارش مجله عینک آفتابی از روابط عمومی معاونت فضای مجازی رسانه ملی، زارعی مجری برنامه گفت: از فردا برنامه فرزندان ایران با دکور جدید شروع می شود، امیدوارم برنامه در شان فرزندان ایران زمین روی آنتن برود.

شریف خانی گفت: یکی از مزیت و ویژگی های سری جدید برنامه این است که برای دو دسته از بچه ها تولید شده است؛ یک دسته بچه های که به محتوای ایرانی و فارسی دسترسی ندارند و این یک موقعیت جدید برای آنها است و فضای جدیدی برای آنها ایجاد می کند تا با زبان فارسی و فرهنگ ایرانی بیشتر آشنا شوند.

شریف خانی اظهار کرد:بحث سواد رسانه ای در تولید این برنامه اهمیت دارد. بچه ها از آسیب پذیر ترین قشر جامعه هستند که در فضای مجازی با فرصت و تهدید هایی روبرو می شوند. این برنامه فرصت خوبی است تا ما با تکیه بر ظرفیت های فضای مجازی مفاهیم مورد نظر را در اختیار بچه ها بگذاریم و موجب ارتقای سواد رسانه ای آنها شویم.

معاون فضای مجازی اظهار کرد:امیدوارم برنامه سرشروعی برای همکاری و تعامل بیشتر با معاونت فضای مجازی و معاونت سیما باشد.

ملکی مدیر شبکه جام جم گفت: شاد هستیم که همکاری جدیدی با معاونت فضای مجازی شکل گرفت و امیدوارم ارزش افزوده خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: بحث کودک و نوجوان برای کشور ما بحث مهمی است به خاطر اینکه آموزش و پرورش که باید برای بچه ها انجام شود و هم به لحاظ سرگرمی ها که از رسانه ملی باید در نظر بگیریم از اهمیت بالایی برخوردار است.

وی عنوان کرد: وظیفه ما این است که خدمت گذار بچه هایی باشیم که در نقاط مختلف جهان زندگی می کنند و به زبان فارسی صحبت می کنند، تلاش ما این است که بچه ها خارج از کشور در کنار فضای مفرح با زبان فارسی که زبان مادری آنهاست بیشتر آشنا شوند از طرفی با جاذبه های دیدنی داخل کشور آشنا شوند.

ملکی خاطرنشان کرد: از تهیه کننده و مجری برنامه درخواست می کنم که فضای سرگرم کننده و شادی را برای بچه ها فراهم کنند تا غم دوری از کشور برای آنها جبران شود.

در این مراسم محمد و امیرحسین فرزندان مدافع حرم شهید اسماعیلی و خدیجه فرزند مدافع حرم شهید جبلی نیز حضور داشتند.

منبع: جام جم آنلاین

به "رونمایی از برنامه جدید فرزندان ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رونمایی از برنامه جدید فرزندان ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید