جملاتی که آقایان دوست دارند بشنوند

به گزارش مجله عینک آفتابی، خبرنگاران: آیا کسی هست که از شنیدن تعریف دیگران خوشش نیاید؟ همه ما دوست داریم که مورد علاقه، احترام و تمجید دیگران قرار بگیریم. اکثر ما فکر می کنیم که تنها خانم ها به شنیدن چنین جملاتی احتیاج دارند، در حالی که آقایان نیز به همان اندازه محتاج شنیدن تعریف و تمجید به خصوص از سوی زن زندگی شان هستند. اگر شما هم می خواهید بدانید که آقایان از شنیدن چه تعریف هایی لذت می برند و به تبع آن در رابطه بهتر عمل می نمایند، در ادامه مطلب همراهمان باشید.

جملاتی که آقایان دوست دارند بشنوند

تو من را می خندانی

طبق تحقیقات، تقریبا اکثر آقایان دوست دارند که خانم ها را بخندانند، اما خب همه آن ها پیروز به این کار نمی شوند. ولی اگر شما تحت تاثیر حرف های طرف مقابلتان قرار می گیرید یا به بیان دیگر، او شما را می خنداند، سعی کنید که این موضوع را به زبان آورید. مثلا به او بگویید: تو خیلی بامزه هستی یا این که تو همواره مرا می خندانی. او از این که بداند در کنار او به شما خوش خواهد گذشت، احساس غرور خواهد نمود.

با تو من احساس امنیت می کنم

هر فردی، چه مرد و چه زن، دوست دارد که در کنار فرد دیگری احساس امنیت و آرامش کند. در واقع این خصلت تمام انسان ها است؛ بنابراین اگر در کنار مرد زندگی تان احساس امنیت و آرامش دارید، این احساستان را در حضور او به زبان آورید. اگر او از شما حمایت می نماید، اگر او نمی گذارد آب توی دلتان تکان بخورد به طوری که تمام تنش هایتان را در کنار او از یاد می برید، به او بگویید که بداند قدردان حمایت هایش هستید. همین کار باعث می گردد که او برای دادن حس امنیت به شما، بیشتر کوشش کند.

یکی از رفتار های خوب تو این است که...

مرد زندگی تان را همانگونه که هست ببینید. شاید گاهی یکی از رفتار های بد او باعث گردد که شما تمام خوبی های او را از یاد ببرید، اما مراقب باشید زیرا اگر او احساس کند که خوبی هایش از طرف شما نادیده گرفته می گردد، به تدریج ناامید شده و عقب نشینی می نماید؛ بنابراین سعی کنید که هر چند وقت یک بار خوبی های طرف مقابتان را به زبان آورید. مثلا به او بگویید: هیچکسی در مهربانی شبیه تو نیست یا این که من واقعا به تو از این که فرد سخت کوشی هستی، افتخار می کنم. اگر شما سعی کنید که هر از چند گاهی رفتار های خوب او را به یادش بیاورید و از آن ها تقدیر کنید، صمیمیت میان شما بیشتر خواهد شد.

غیر مستقیم از او تعریف کنید

اگر چه تعریفی که شریک زندگی تان مستقیم از دهان شما می شنود، برایش بسیار دلنشین است، اما گاهی سورپرایز کردن او لذت دیگری دارد. اما چگونه می توان به طور غیرمستقیم علاقه، قدرانی و تعریف هایمان را انتقال دهیم؟ ساده است. مثلا شما می توانید قبل از بیرون رفتن از خانه، یک کاغذ بردارید و روی آن جملات رمانتیک و زیبایتان را بنویسید و آن را به آینه دستشویی یا اتاق خواب بچسبانید. یا این که آن را درون کیف پولش قرار دهید.

این که مرد زندگی شما ببینید شما به او افتخار می کنید و به فکر راضی کردنش هستید، اعتماد به نفسش افزایش و در نتیحه غرور و عشقش به شما بیشتر می گردد؛ بنابراین تصور نکنید که با یک بار تعریف کردن از او وظیفه تان را به اتمام رسانده اید، هر چه عشق و علاقه تان را به او نشان دهید، باز هم کم است؛ بنابراین جدا از این که تعریف و تمجیدهایتان را به زبان می آورید، گاهی هم او را به طور غیرمستقیم سورپرایز کنید. این اتفاقات خوشایند غیرمنتظره هیچگاه از یاد او نخواهد رفت.

قلب مهربونی داری

ما آدم ها هر آنچه بیشتر در خصوص خودمان بشنویم را بیشتر باور می کنیم. به عنوان مثال، اگر شما مدام به همسرتان بگویید که تو فرد مهربان و باگذشتی هستی، حتی اگر او چنین نباشد، به تدریج باور می نماید که مهربان است و همین طرز فکر روی رفتارش هم تاثیر می گذارد؛ بنابراین به جای این که مدام بدی هایش را توی سرش بزنید، خوبی هایش را به او گوشزد کنید.

لبخند تو واقعا زیباست

آیا شما از تماشای لبخند عشق زندگی تان خسته می شوید؟ مطمئنا خیر، بنابراین اگر دوست دارید که او را بیشتر بخندانید، باید از لبخندش هم تعریف کنید. جدا از آن، سعی کنید که رابطه را به گونه ای پیش ببرید که همواره جذابیت داشته باشد. به یاد روز های اول آشنایی تان بیفتید، چه کار هایی برای خشنودی طرف مقابلتان می کردید؟ همان کار ها را انجام دهید تا لبخند بر لبان شریک زندگی تان بنشیند، سپس از زیبایی لبخند او بگویید. اگر طرف مقابلتان احساس کند که با لبخند زدن جذاب تر به نظر می رسد، بدون شک این کار را بیشتر و بیشتر انجام خواهد داد.

من به تو افتخار می کنم

مردان دوست دارند که قهرمان زن زندگی شان باشند، از این رو اگر احساس نمایند که برای آن ها کم هستند، اعتماد به نفسشان کم شده و در رابطه طور دیگری عمل می نمایند. آن ها مدام نگران هستند که به چشم شما فردی ضعیف به نظر آیند، بنابراین این شمایید که باید این اطمینان را به آن ها دهید. کافی است هر از چند گاهی به آنبگویید: من به تو افتخار می کنم یا تو بهترین هستی. همین جملات به آن ها قوت قلب داده و مطمئن می شوند که کارشان را به خوبی انجام می دهند.

بعضی از مردان زمانی که نمی دانند برای راضیی طرف مقابلشان چه نمایند، ناامید شده و ترجیح می دهند که رابطه را رها نمایند؛ بنابراین با بیان جملات تاکیدی افتخارتان را به داشتن چنین مردی، نشان دهید.

منبع: thelist

منبع: برترین ها

به "جملاتی که آقایان دوست دارند بشنوند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جملاتی که آقایان دوست دارند بشنوند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید