روحانی برجسته عراقی: ملت ایران، ملت متمایزی است که نائب امام زمان (عج) را یاری می کند

به گزارش مجله عینک آفتابی، معاون فرهنگی سازمان الحشد الشعبی ضمن تمجید از مردم ایران، جمهوری اسلامی ایران را نماد حکومت اسلامی دانست که مایه عزت و افتخار اسلام شده است.

روحانی برجسته عراقی: ملت ایران، ملت متمایزی است که نائب امام زمان (عج) را یاری می کند

به گزارش گروه بین الملل مجله عینک آفتابی، هاشم الحیدری معاون فرهنگی سازمان الحشد الشعبی اظهاراتی در تقبیح رژیم های مرتجع عرب و تمجید جمهوری اسلامی ایران مطرح نمود.

الحیدری با تأکید بر لزوم پیروزی از ولایت فقیه در دوران غیبیت حضرت ولیعصر عج تأکید کرد که اگر امتی از ولایت پیروی نکنند، حاکم غیر دینی بر آنان مسلط می شود که این مسئله در راستای تأدیب این امت توسط خداوند است.

وی با بیان اینکه خداوند شرم می کند قومی را مجازات کند که از امام عادلی از سوی خودش فرمانبری می کنند، گفت که امت اسلامی باید به امام خود اقتدا کند، نه اینکه صرفا به نماز و روزه بپردازند.

شبکه خبری الایام به نقل از این مسئول الحشد الشعبی گزارش داد که کربلا اینجاست، غدیر اینجاست. موسی و فرعون اینجا هستند... عصمت، قربت الهی، شفاعت در اختیار مردم نیست. سایر مقامات اهل بیت در دست مردم نیست. ولی حکومت در دست مردم است.

الحیدری با اشاره به حکومت امام علی (ع) بر مردم و تنها گذاشتن امام توسط آنان، گفت که اگر حاکم ظالمی مانند فرعون، متوکل، حجاج، قریش بر مردم حاکم می شود، مقصر مردم هستند.

وی ضمن مقایسه حکومت رژیم پهلوی، صدام، بن سلمان و بن زاید و شخص شاه با حکام مذکور، گفت که مردم مسبب حکومت این افراد هستند.

این مسئول الحشد الشعبی با تأکید بر اینکه اسلام رهبر زندگی است و هیچ حکومت و رهبری جز اسلام وجود ندارد، پناه بردن به اسلام را راهکار مسائل جمهوری اسلامی ایران، عراق و سوریه و سایر کشورهای مسلمان اعلام کرد.

الحیدری با بیان اینکه اسلام فقط با حکومت کریمه مایه عزت و سرافرازی است؛ چه حکومت امام مهدی باشد یا حکومتهای قبل از آن، گفت که در جمهوری اسلامی شاهد این عزت هستیم.

وی با اشاره به اینکه حکومت اسلام در ایران برقرار شد و اسلام در آن عزیز شده است، امنیت، اقتصاد، عزت، ایستادگی در برابر آمریکا، توسعه، علم، آزادی و عدم مداخله بیگانگان را از جمله عوامل این عزت بر شمرد.. این عزت است. پاکیزگی.

مسئول فرهنگی الحشد الشعبی با بیان اینکه آیا مفاسد و اشتباهاتی در دولت علی ابن ابی طالب (ع) و رسول الله (ص) نبود، خاطر نشان کرد مهم تشکیل حکومت اسلامی است.

الحیدری با تأکید بر لزوم پیروی از ولایت فقیه، شرح داد، دشمن بین مرجعیت و لایت تفرقه ایجاد می کند و فرق قائل می شود و متأسفانه برخی نمی دانند که ولایت به معنای حاکمیت بر جامعه و رهبری جامعه دینی است.

وی با اشاره به اینکه ولایت در زمان غیبت بر عهده فقهاست، ضمن تمجید از ملت ایران، به گفته های شهید صدر استناد کرد که در آن، ملت ایران را ستایش کرده و گفته بود که این ملت اسلام را کمک کرد و توانست اسلام را به پا دارد. این ملت متمایزی است؛ زیرا نائب امام را در دوران ما کمک کرد و توانست حکومت اسلامی تشکیل دهد.

این روحانی برجسته عراقی ضمن انتقاد ضمنی از شبکه الحره عراق که به مرجعیت توهین کرده بود، گفت که ریشه این شبکه، به دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا می رسد و توسط این کشور تأمین مالی می شود.

الحیدری با بیان اینکه نمازه، روزه، شعائر خوب است ولی نمی تواند حکومت تشکیل دهد، خاطر نشان کرد، چیزی که دولت را تشکیل می دهد، کمک عملی به علی (ع) و حسین (ع) بوده و اصل بر این است که ولایت فقیه را بپذیریم.

منبع: خبرگزاری فارس

به "روحانی برجسته عراقی: ملت ایران، ملت متمایزی است که نائب امام زمان (عج) را یاری می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روحانی برجسته عراقی: ملت ایران، ملت متمایزی است که نائب امام زمان (عج) را یاری می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید