افزایش 917 نفری قربانیان کرونا در بریتانیا

به گزارش مجله عینک آفتابی، قربانیان کرونا در بریتانیا طی 24 ساعت گذشته 917 نفر افزایش یافت تا مجموع قربانیان کرونا در این کشور به 9 هزار و 875 نفر برسد.

افزایش 917 نفری قربانیان کرونا در بریتانیا

به گزارش گروه بین الملل مجله عینک آفتابی، درحالی که مقامات بریتانیا روز شنبه تعداد قربانیان ویروس کرونا در این کشور را طی 24 ساعت گذشته 917 نفر اعلام کرده اند یکی از قربانیان این ویروس پسر بچه ایی 11 ساله بوده که هیچ مشکل جسمانی حادی نداشته است.

این در حالی است که تعداد قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا روز گذشته 980 نفر بوده و بالاترین آمار قربانیان کرونا طی یک روز در بریتانیا به شمار می آمد.

سازمان بهداشت ملی انگلیس گزارش داد که طی 24 ساعت گذشته 823 نفر از مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور در بیمارستان های انگلیس جان خود را از دست دادند.

سن کسانی که جان خود را از دست داده اند از 11 سال تا 102 سال بوده و 33 نفر از این افراد که سن آنها 29 تا 94 سال بوده هیچگونه مشکل جسمانی قابل توجهی نداشته اند.

اسکاتلند نیز طی 24 ساعت گذشته از مرگ 47 نفر از مبتلایان به کرونا در این کشور خبر داده تا مجموع قربانیان کرونا در این کشور به 542 نفر برسد.

قربانیان کرونا در بریتانیا در حالی افزایش یافته که مقامات این کشور از مردم این کشور درخواست کرده اند با وجود گرم شدن هوا از بیرون آمدن از خانه هایشان خودداری کنند اما با این وجود مردم این کشور به پارک های انگلیس سرازیر شده و پلیس های اسب سوار این کشور را مجبور کرده تا وارد عمل شوند.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "افزایش 917 نفری قربانیان کرونا در بریتانیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 917 نفری قربانیان کرونا در بریتانیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید